Junioři si domů vezou další vítězství, v nájezdech překonali Šumperk

Anna Pavlína Sedláčková • 18.10.2019

Vsetínští junioři ani tentokrát nezklamali a na vlně vítězství pokračují i proti Šumperku. V první třetině se sice nedařilo skórovat ani jednomu týmu, ale ve druhém dějství se jako první podařilo prosadit Šumperku, který se ve vedení dlouho neudržel. V 35. minutě Vsetín vyrovnal na 1:1. Domácím se podařilo prosadit ještě ve třetí třetině a ke konci zápasu to vypadalo na vítězství Draků. Dvě minuty před koncem se však ještě prosadil Hilšer, jenž je také autorem rozhodujícího nájezdu.

Extraliga juniorů - 11.kolo pá 18.10.18:30
HK MD Šumperk
2:3sn(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 23. Vogel (Haluza), 53. Šembera (Cekr F., Blaháček) – 35. Vrána (Riedl, Zemánek), 59. Hilšer (Vavřík, Klímek), rozh. náj. Hilšer. Rozhodčí: Kašík – Pippal, Šimčík. Vyloučení: 9:9. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 69. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

HK MD Šumperk: Venouš – Ott, Cekr L., Štrbík, Holub, Cekr F., Blaháček, Plhal – Šembera, Kavan, Tichý, Vogel, Poledna, Haluza (C), Štefanišin, Drlík.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Zeman, Holáň, Liss, Riedl, Ondračka (A) – Hilšer, Vašenka, Klímek (C), Zemánek, Vavřík, Novosad, Vrána, Frimel (A), Pospíšil, Holba.