Vstupenky online
Kompenzační formulář pro permanentkáře + vstupenky na virtuální zápas | Počet prodaných virtuálních vstupenek: 559 (k 8. 4.)

Junioři rozstříleli Opavu 7:2 a do play-off postupují z druhého místa

Michal Kubáň • 25.02.2006

V s e t í n - V posledním zápase základní části deklasoval Opavu 7:2. Opavští, vědomi si jistoty play-off, přijeli do Vsetína se sedmi dorostenci a náhradním gólmanem v sestavě. Valaši potřebovali vyhrát, aby mohli přímo postoupit do druhého kola play-off, a to se jim bez problémů povedlo. Na vysoké výhře domácích se nejvíce podílel hatrickem Daniel Dědek a svou první branku v extralize juniorů vstřelil obránce Matěj Stříteský. Vsetín na dálku soupeřil s Vítkovicemi o druhé místo, ale v posledních zápasech oproti nim nezaváhal. I když Vítkovice porazily Ostravu vysoko 6:1, Valaši si udrželi 2. místo a spolu s Třincem míří přímo do play-off, které pro Vsetín začne 7. března.

- 47.kolo so 25.2.
VHK ROBE Vsetín
Hokejový klub Opava
7:2(2:0, 1:1, 4:1)
Branky: 7. Dědek (Ciupa, Buš), 14. Vrdlovec (Hrňa), 21. Dědek (Buš), 45. Knebl (Vrdlovec), 48. Dědek (Novák), 58. Stříteský (Novák, Dědek), 59. Zeman (Knebl) - 24. Gebauer (Jurdič), 60. Gebauer (Kocián, Jurdič). Vyloučení: 9:9. Využití: 4:0. Diváci: 120. Střely na branku: 23:25.
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Haschka, Hrad, Navrátil, M. Novák, Podešva, Zeman, Stříteský - Vrdlovec, Knebl, Dědek - Ciupa, Buš, Hrňa - V. Novák, Pokora, Uhlár
Hokejový klub Opava: Supa - Kokavec, Plachký, Tichý, Vrabel, Gulda, Čermák, Planovský - Černý, Kříž, Weiss - Wolf, Tůma, Fuks - Jurdič, Kocián, Gebauer - Blaga, Macíček, Mlýnek
Opava proti Vsetínu nasadila sedm juniorů a náhradního brankáře Supu a na výsledku se to podepsalo. Domácí šli do vedení po úniku Dědka a kombinaci Hrňi s Vrdlovcem, pohodu na hokejky ale získal Vsetín až po překvapivé střele Dědka sedm vteřin po zahájení druhé třetiny.

Za Slezan kontroval Robin Gebauer, který nastoupil za juniorku vůbec poprvé. Opava měla ještě nekolik šancí ke snížení, ale únik Černého ani přesilovková šance Tůmy brankou neskončily.

Ve třetí třetině už domácí potvrdili svou zkušenost, zápas navíc příliš nevyšel opavskému brankáři Supovi. Daniel Dědek zkompletoval hattrick, po úniku se trefil nejproduktivnějši hráč Vsetína Daniel Knebl a dvakrát se v přesilových hrách prosadili obránci, nejprve Zdeman a potom svou první brankou za juniory mladý talent Stříteský. Za Opavu už skóroval pouze půl minuty před koncem opět Gebauer, když využil zaváhání domácí obrany.