Junioři přehráli Havířov 5:1

Hana Skupinová • 12.12.2022

V první třetině získal Havířov náskok jedné branky, díky střele Jakuba Plevky, tento náskok jim však dlouho nevydržel. Druhou třetinu už ovládli Valaši, jako první se prosadil David Heinrich a pár minut po něm také Jan Hamřík. Skóre po druhé třetině tedy bylo 2:1. Třetí třetina opět přála zeleno-žlutým, kdy autorem úvodního gólu této třetiny je Tobiáš Mošnička. Necelou minutu po něm dostal puk za havířovského gólmana Adam Koláček, který si připsal i následující, tedy poslední gól tohoto zápasu.

Liga juniorů - 22.kolo ne 11.12.12:00
1:5(1:0, 0:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 6. Plevka (Maršálek) – 23. Heinrich (Koláček, Jurek), 30. Hamřík (Mošnička, Melenovský), 41. Mošnička (Hamřík), 42. Koláček (Heinrich), 58. Koláček (Jurek, Janíček). Rozhodčí: Kapitanov – Návrat, Peluha. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 24:5. Průběh utkání: 1:0, 1:5.

AZ Havířov: Michalík – Bílek , Valouch, Wlodara, Maršálek, Brančík, Lazár – Ungr, Urbančík, Lipka, Mikula, Pohl, Lajoš, Plevka, Siekierka, Middleton, Makovec.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Machů, Hamřík, Zedek, Kráčalík, Fojtík, Šedlbauer, Mošnička – Janíček, Stodůlka, Frolo, Heinrich, Hrdý, Koláček, Urge, Matějíček, Jurek, Budín, Melenovský, Rigo.