Junioři porazili Techniku v nájezdech

Hana Skupinová • 18.09.2023

V neděli se junioři popasovali s Brnem. V první třetině se více dařilo Vsetínským, kteří vedli 1:0 a dokázali si toto vedení udržet až do konce úvodní dvacetiminutovky. V druhé periodě se Technika vzchopila a nejen, že dorovnala, ale zvládla také přidat ještě jednu branku. O oba góly hostů se postaral Jindřich Sladký. Třetí třetina byla napínavá, Valachům se nakonec podařilo prorazit soupeřovu obranu a dorovnat na 2:2. Do zaznění konečné sirény ani jeden z týmů neskóroval, a tak následovalo prodloužení a nájezdy, při kterých Vsetínští zásluhou Jana Matějíčka urvali vítězství.

Liga juniorů - 2. ne 17.9.14:00
HC Technika Brno
3:2sn(1:0, 0:2, 1:0 – 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Kovář (Cakl, Hrdý), 49. Šedlbauer (Hrdý, Urbánek), rozh. náj. Matějíček (TS) – 31. Sladký (Svoboda, Staněk), 32. Sladký (Staněk, Trögner). Rozhodčí: Šico — Mikšík, Kučera. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.

VHK ROBE Vsetín: Pytel — Herman, Zedek, Hamřík (C), Machů, Mošnička, Šedlbauer — Ürge, Urbánek, Kovář, Heinrich (A), Stodůlka, Hrdý, Matějíček, Ostrčil, Cakl, Juráň, Smetana.
HC Technika Brno: Hnízdil — Čaňo, Antony, Hrabinec, Spanel, Polame, Svoboda (C), Hejduk — Szemmelroth, Langmann, Staněk, Trögner (A), Smrž, Apolenář, Škodík, Zduba, Červenka, Jelének, Frimel, Sladký (A).