Junioři podlehli Technice, rozhodlo vyloučení ve druhé třetině

Helena Hegeďová • 26.11.2023

Junioři dostali ochutnat své vlastní medicíny a po páteční udržené nule v neděli nevstřelili ani branku. Po celou dobu první třetiny na Lapači panovalo bezbrankové skóre, následně hosté druhou třetinu otevřeli rychlým gólem v přesilové hře. Jenže trest Valachů byl v tu chvíli 2+2 minuty a Technika využila i druhou dvouminutovou přesilovku. Sovy najednou velmi rychle vedly o dvě branky, z čehož se domácí nevzpamatovali.

Liga juniorů - 18. ne 26.11.12:15
HC Technika Brno
0:3(0:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 21:56 Spanel (Sladký, Čaňo; 5/4), 22:23 Svoboda (Žák, Škodík; 5/4), 59:10 Trögner (Škodík, Sladký; 5/5). Rozhodčí: Šico – Přecechtěl, Kaprál. Diváci: 98. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:2. Střely na branku: 0:3. Průběh utkání: 0:3.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Herman, Hamřík, Kotala – Hrdý, Urbánek, Juráň, Kovář, Cakl, Pozděna, Ostrčil, Matějíček, Koláček, Stodůlka, Heinrich.
HC Technika Brno: Hnízdil – Svoboda, Žák, Spanel, Rossokha, Hrabinec, Čaňo, Polame – Straka, Novotný, Frimel, Pigl, Sladký, Jelének, Červenka, Škodík, Smrž, Trögner, Staněk, Langmann.