Junioři podlehli Králům z Písku, rozhodly poslední minuty

Andrea Harmuthová • 27.02.2022

V neděli byl na programu souboj s lídrem tabulky západu z Písku. Vsetínská juniorka po první třetině vedla, ve druhé se ovšem skóre otočilo. Přesto Valaši drželi s Králi krok až do samotného závěru. Dvě minuty před koncem vstřelili hosté rozhodující branku a z Lapače si odváží všechny tři body. Vsetínská juniorka si připsala čtvrtou prohru v řadě.

Liga juniorů - 40.kolo ne 27.2.14:30
IHC Králové Písek
4:5(2:1, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 10. Bachánek (Sviták, Ramert), 11. Janíček (Ramert), 35. Bachánek (Bednařík, Veselý), 56. Sýkora (Maštalíř) – 17. Hála (Hrakholski), 23. Sládek (Andrle, Ryba), 34. Mikeska (Pitel, Kříž), 45. Dubský (Andrle), 59. Kříž (Ryba, Andrle) Rozhodčí: Šmíd – Jurčík, Šobáň. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 62. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Fojtík, Prčík, Čapka, Liss, Machů, Sviták, Sýkora, Mojžíš – Veselý, Maštalíř, Janíček, Bednařík, Przybyla, Bachánek, Ramert, Broža, Jurek.
IHC Králové Písek: Vondrák – Dohnal, Polák, Hail, Kurfürst, Kulvejt – Pitel, Mikeska, Lechnýř, Kříž, Sládek, Hrakholski, Hála, Andrle, Dubský, Hollar, Ryba.