Junioři ovládli led v Písku

Hana Skupinová • 22.01.2023

V dnešním zápase se nám junioři předvedli na ledě Písku. V první třetině Valaši nasázeli Písku dvě branky. V začátku druhé třetiny se podařilo Písku dát jeden gól, a tak snížit náskok Valachů, kteří na to odpověděli dvěma dalšími brankami. Ve třetí periodě si Vsetín ještě připsal jeden gól, a tak se konečný stav utkání zastavil na 5:1. Vsetínští junioři se nachází na druhém místě tabulky, a v následujícím zápase se utkají s Havířovem, který je nyní na posledním místě v tabulce.

Liga juniorů - 30.kolo ne 22.1.14:00
IHC Králové Písek
1:5(0:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 27. Čančura (Dubský) – 14. Rigo (Urge), 17. Melenovský (Stodůla, Mošnička), 32. Matějíček (Ramert, Urge), 39. Hrdý (Rigo, Mošnička), 51. Koláček (Melenovský, Janíček). Rozhodčí: Červenka — Karda, Stacho. Vyloučení: 5:4 + Sabiniok (PIS) 5+20 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

IHC Králové Písek: Jansa – Lechný, Polák, Čančura, Šipla, Cícha, Velíšek – Šindelář, Reiser, Kaiser, Dubský, Mikeska, Sládek, Hořejší, Sabiniok, Řehoř, Cháb, Fencl, Hlaváček.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Mošnička, Kráčalík, Hamřík, Machů, Fojtík, Velikovský, Zedek – Heinrich, Rigo, Matějíček, Melenovský, Koláček, Urge, Hrdý, Stodůlka, Ramert, Frolo, Jurek, Janíček.