Junioři odjíždějí z Hradce s desetibrankovým výpraskem

Radek Bařina • 15.02.2015

Desetibrankový výprask obdrželi junioři VHK Vsetín na ledě Hradce Králové. Na ledě favorita tahali za kratší konec už od prvních minut. Jiskřičku naděje sice vykřesali v závěru první třetiny, kdy dvěma brankami snížili na 3:2, půl minuty před první sirénou ale inkasovali na 4:2 a ve zbytku zápasu už se nezmohli na sebemenší odpor. Příděl branek v hostující síti se nakonec zastavil až na čísle 10. V utkání plném vyloučení tak zelenožlutí prohráli 10:3.

LJ - 16NS ne 15.2.15:30
Mountfield HK
10:3(4:2, 3:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 5. Hronek (Miškář, Kovářů), 10. Krátoška (Kastner, Matějček), 10. Procházka (Kovářů, Nedvídek), 20. Pilař (Hronek), 22. Kastner (Pilař), 28. Dudák (Hronek), 40. Krátoška, 42. Nedvídek (Procházka), 51. Nedvídek (Hronek), 55. Pavlík (Nedvídek) – 14. Valter (TS), 17. Vaněk (Bouda), 46. Bouda (Herciow). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 8:2, 8:3, 10:3.
Mountfield HK: Veselý – Vladyka, Košař, Hronek, Hercig, Suda, Skála, Matějček – Gančarčík, Kastner "C", Miškář, Malinský, Bartoň, Krátoška, Procházka, Pavlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Nedvídek, Šeda.
VHK ROBE Vsetín: Stojar – Hryciow, Svozílek, Červínek, Štědrý, Vaněk – Španko, Surý, Bumbál, Konopka, Mikula, Grygar, Bouda "C", Stanislav, Valter.