Junioři navazují dalším vítězstvím, tentokrát proti Českým Budějovicím

Anna Pavlína Sedláčková • 28.09.2022

První gól utkání padl až v 9. minutě, kdy se prosadil domácí Vsetín. Ke konci třetiny se však Českým Budějovicím podařilo vyrovnat. Ve druhé třetině se Vsetínským naskytla šance hned tří přesilovek, ale ani jedná se jim nepodařilo využít. Stav 1:1 se udržel až do počátku třetí části utkání, kdy se vsetínští dostali do vedení a během zbývajícího času navýšili své konto na 4:1.

Liga juniorů - 5.kolo st 28.9.
Madeta Motor České Budějovice
4:1(1:1, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 9. Melenovský, 43. Fencl (Mlčoch, Stodůlka), 50. Melenovský (Koláček), 57. Fencl (Mošnička) – 16. Eremiáš (Putz). Rozhodčí: Čech — Peluha, Přecechtěl. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. Diváci: 112. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Mlčoch, Mojžíš, Mošnička, Hamřík, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Urge, Rigo, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Budín, Fencl, Janíček, Juráň.
Madeta Motor České Budějovice: Cinka — Koťa, Hail, Gajdolín, Willmann, Březina — Remeš, Hála, Putz, Sochor, Kotous, Petrásek, Turek, Eremiáš, Vavřík, Schuppler, Drančák.