Junioři navázali na vítěznou krasojízdu a poráží Techniku Brno

Anna Pavlína Sedláčková • 20.01.2023

Již ve 2. minutě utkání se junioři dostali do vedení, které ještě navýšili o sedm minut později. Na počátku druhé třetiny se prosadila Technika a snížila, tak svou ztrátu na rozdíl jednoho gólu. Druhá polovina té samé třetiny však patřila Vsetínu, který bezustání navyšoval své skóre až do poloviny třetí periody. Poté se ještě jednou prosadili brněnští, na šestigólové vedení vsetínských však nedosáhli. Valaši naopak své skóre ještě navýšili.

Liga juniorů - 29.kolo pá 20.1.18:45
HC Technika Brno
2:9(0:2, 1:3, 1:4)

Branky a nahrávky: 21. Pospíšil (Juřík, Blaško), 53. Sladký (Pospíšil, Adam) – 2. Kráčalík (Ramert, Stodůlka), 9. Matějíček (Fojtík, Heinrich), 29. Heinrich (Frolo, Jurek), 38. Kráčalík (Frolo, Heinrich), 39. Melenovský (Janíček, Fojtík), 44. Melenovský (Heinrich), 47. Hrdý (Urge, Rigo), 48. Frolo (Kráčalík, Heinrich), 57. Frolo (Heinrich). Rozhodčí: Blaha — Čelechovský, Hendrych. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8, 2:9.

HC Technika Brno: Nešpůrek (48. Hnízdil) — Juřík, Blaško, Fornál, Žák, Šupa, Svoboda, Pospíšil — Sladký, Apolenář, Langmann, Szemmelroth, Adam, Straka, Trögner, Růžek, Sever, Škodík, Toman, Pospíšil.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek — Urge, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Rigo, Frolo, Ramert.