Junioři ještě navýšili náskok na čele, utkání s druhou Technikou si pohlídali

Helena Hegeďová • 02.03.2024

V první třetině branka nepadla, to ale nezabránilo Valachům v rychlém nástupu ve druhé třetině. Skóre otevřel David Heinrich, o necelých pět minut později navýšil vsetínské vedení Jan Hamřík, ale Technika na tuto branku bleskově odpověděla. O větší zdramatizování zápasu se však nepostarala. Vsetínští si náskok uhlídali a přidali ještě další dvě branky.

Liga juniorů - 38. pá 1.3.19:00
HC Technika Brno
1:4(0:0, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 28:09 Červenka (Spanel, Zduba; 5/5) – 22:55 Heinrich (L. Stodůlka, Fojtík; 5/5), 27:31 Hamřík (Heinrich, Zedek; 5/4), 44:58 Urge (Hamřík, Zedek; 5/5), 50:11 Heinrich (Hamřík; 5/5). Rozhodčí: Hort – Kociňák, Tomanička. Diváci: 63. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Střely na branku: 1:4. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

HC Technika Brno: Hnízdil – Svoboda, Kadaňka, Spanel, Mráček, Hrabinec, Čaňo, Rossokha – Langmann, Straka, Novotný, Szemmelroth, Staněk, Pigl, Sladký, Frimel, Červenka, Škodík, Zduba, Smrž.
VHK ROBE Vsetín: Pytel – Šedlbauer, Machů, Fojtík, Hamřík, M. Stodůlka, Herman – L. Stodůlka, Zedek, Žárský, Juráň, Kovář, Cakl, Ostrčil, Hrdý, Koláček, Heinrich, Urbánek, Urge.