Jednobrankové vedení juniorům nevydrželo. Šumperku podlehli v nájezdech

Helena Hegeďová • 24.09.2023

Po bezbrankové první třetině se vedení ještě před polovinou utkání ujali Valaši. Náskok jednoho gólu drželi téměř až do samotného konce, kdy soupeř ze Šumperka vyrovnal na 1:1. Branka z 58. minutě určila stav po základní hrací době, a tak se pokračovalo prodloužením a nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté, jelikož ze vsetínských střelců se nikdo neprosadil.

Liga juniorů - 4. ne 24.9.14:45
HK MD Šumperk
1:2sn(0:0, 1:0, 0:1 – 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 25:29 Urbánek (Koláček, Fojtík; 5/4) – 57:28 Tomeš (Izák, Mácha; 5/4), rozh. náj. Jeřábek. Rozhodčí: Čech – Kociňák, Jurčík. Diváci: 68. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Střely na branku: 1:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – M. Stodůlka, Herman, Zedek, Fojtík, Mošnička, Šedlbauer, Machů – Urge, Heinrich, L. Stodůlka, Pozděna, Hrdý, Matějíček, Ostrčil, Juráň, Smetana, Žárský, Koláček, Urbánek.
HK MD Šumperk: Putin – Slabý, Cekr, Jarmara, Souček, Zavoral – Jeřábek, Najman, Bařica, Szabó, Tomeš, Hejátko, Izák, Škrabal, Kučera, Netolický, Lichner, Mácha.