Jediná branka ve třetí třetině rozhodla o prohře deváťáků v Brně

Hana Skupinová • 11.11.2023

Takové zápasy se v kategorii 9. tříd příliš nevidí. Deváťáci se naposledy s Warriors utkali v říjnu, kdy zvítězili 5:1, brněnský celek je navíc na posledním místě tabulky. Jenže celé dvě třetiny to byla spíš bitva bez gólových šancí. Poslední třetina ale hned po prvních třech minutách přinesla gól domácích Warriors, který se nakonec stal jediným, a tím pádem rozhodujícím gólem celého zápasu. Valaši si chuť mohou naoravit v sobotu 18. listopadu, kdy se vydají na led Šumperka.

Extraliga 9. tříd - 17. so 11.11.13:40
HCM Warriors Brno
1:0(0:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 43:22 Vladík (Kumstát; 5/5). Rozhodčí: Hozman – Přecechtěl, Tomanička. Diváci: 58. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Střely na branku: 36:42. Průběh utkání: 1:0.

HCM Warriors Brno: Slavík – Zuščák, Cebák, Čermák, Keller, Sedlák, Vladík – Bubílek, Soukup, Kotásek, Kučerka, Kello, Kumstát, Rafaj, Olšák, Flamík.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Karola, Spitzer, Koňařík, Šedlbauer, Porubčan, Vrbecký – Drozd, Man, Gebauer, Korvas, Krupa, Bláha, Posád, Szturcek, Nedzynski.