Je srovnáno! Junioři ve druhém zápase porazili Kobru o dvě branky

Helena Hegeďová • 10.03.2022

Juniorská série play-down se bude na Lapač stěhovat za stavu 1:1. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, ale Valaši srovnali přesilové hře pět na tři v 17. minutě. Ve druhé třetině strhl Vsetín skóre na svou stranu a vedení už si Valaši udrželi až do závěrečné sirény.

Liga juniorů - PD1/2 čt 10.3.16:15
HC Kobra Praha
3:5(1:1, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Cichoň), 30. Štípek (Rejna, Novák), 41. Bareš – 17. Bachánek (Horský, Ramert), 23. Broža (Maštalíř, Veselý), 26. Przybyla (Horský, Bachánek), 39. Fojtík (Ramert, Przybyla), 51. Przybyla (Horský, Sviták). Rozhodčí: Petružálek – Ganger, Axman. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. Diváci: 25. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5.

HC Kobra Praha: Volevecký – Kulinič, Šesták, Skorčík, Svach, Cichoň, Kalajev – Bauer, Čermák, Štípek, Rejna, Skoupý, Čečetka, Černý, Bareš, Novák, Ribarovski (C), Svoboda.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (TS Janura) – Prčík, Sýkora, Machů, Mojžíš, Fojtík, Čapka, Sviták (A) – Maštalíř, Janíček, Veselý, Przybyla, Jurek, Horský, Bednařík (C), Bachánek (A), Ramert, Broža.