Důležitý zápas v Písku starší dorost nezvládl

Radek Bařina • 23.01.2015

S vidinou faktu, že by si v případě vítězství v podstatě zajistili záchranu v extralize, zamířili starší dorostenci VHK do Písku. Utkání jim ale vůbec nevyšlo! V první třetině sice udrželi bezbrankový stav, hned ve 21. minutě ale inkasovali a ve 24. minutě už to bylo 0:2. Ve třetí minutě domácí ještě zvýšili svůj náskok a vedení 3:0 v pohodě udrželi až do konce. Porážka s přímým soupeřem zkomplikovala dorosteneckou situaci v bojích o záchranu.

ELSD - 9NS pá 23.1.16:50
IHC Králové Písek
3:0(0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Pokorný (Schwamberger, Novotný), 24. Pokorný (Schwamberger), 57. Pixa (Strnad). Rozhodčí: Poskočil – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 6:6 navíc J. Weintritt (VSE) 10 min OT, Dubický (VSE) 5+OK. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:20. Průběh utkání: 3:0.
IHC Králové Písek: Hauser – Klochko, Turek, Novotný, Kozák, Radoš, Hora – Marek, Javůrek, Pokorný, Schwamberger, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Pecka, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Krůžela, Bártek, Weintritt, Augustin, Vítek, Ševčík, Nadýmáček – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Kovář, Janošek