Drama do samotného závěru. Dorostenci uhájili výhru nad Chrudimí

Helena Hegeďová • 18.02.2023

Kdo viděl předchozí zápasy s Chrudimí, tak věděl, jaký průběh zápasu může očekávat. A nespletl se. I tentokrát rozhodavala jedna branka a při minimu střel bylo utkání velmi napínavé. Valaši se dostali do vedení na koncí první třetiny a hubený jednobrankový náskok drželi až do závěrečné desetiminutovky. Vtom ovšem hosté vyrovnali, ale domácí neponechali nic náhodě. Necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby vstřelil vítěznou branku Jan Ostřížek.

Liga dorostu - 31.kolo pá 17.2.
HC Chrudim
2:1(1:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 17. Miklas (Bartoněk), 57. Ostřížek (Miklas, Stodůlka) – 53. Jansa (Černý). Rozhodčí: Novotná — Peluha, Lainka. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 15:26 (6:8, 2:6, 7:12). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

VHK ROBE Vsetín: Cegliňski — Pala, Stodůlka, Kotrla, Sadílek, Herman, Vaněk — Matějová, Drábek, Ostřížek, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Malý, Zezulka, Drozd.
HC Chrudim: Pithart — Kratochvíl, Kubišta , Vlček, Novosad, Krejčík, Labašta, Jansa — Mandys, Drahoš, Černý, Prostřední , Korec, Mikeska, Langer, Kopecký, Dvořák.