Drama až do konce, dorostenci srazili Techniku v oslabeních

Helena Hegeďová • 26.11.2023

V neděli se dorostenci vydali na druhý venkovní zápas tohoto týdne. Výsledek ovšem nebyl tak jednoznačný jako v Třebíči a Technika potvrdila, že patří ke špici tabulky. Valaši otevřeli skóre v první třetině a jednobrankové vedení drželi až téměř do konce druhého dějství. Domácí ale necelou minutu před sirénou srovnali a poslední část zápasu tak začínala za stavu 1:1. A v té byli lepší Vsetínští. Konkrétně v oslabení, v kterých vstřelili klíčové dvě branky.

Liga dorostu - 17.kolo ne 26.11.12:05
HC Technika Brno
1:3(0:1, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 39:22 Kučera (5/5) – 10:12 Němec (Paták, Vaculík; 5/5), 46:28 Vaculík (4/5), 58:00 Paták (Kužel, Vaculík; 4/5). Rozhodčí: Pavel – Husák, Malý. Diváci: 55. Vyloučení: 5:6. Bez využití. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 1:3. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

HC Technika Brno: Wrzecionko – Landa, Kaňa, Smola, Brychta, Beroun, Špičák, Starý – Olma, Robinson, Večerka, Balej, Mráz, Öztorun, Provazník, Kučera, Zelinka, Solař.
VHK ROBE Vsetín: Javorek – Dubec, Spitzer, Hynek, Kužel, Řepka, Dvořáček – Paták, Morcinek, Drozd, Bláha, Šebesta, Němec, Malý, Fusek, Vaculík, Vinklárek.