Dorostenci vyrovnali, nájezdy však zvládá lépe Třemošná

Anna Pavlína Sedláčková • 01.10.2022

Již od prvních minut utkání se v útoku drželi hlavně hosté, kterým se také v 8. minutě podařilo dostat do vedení. Vyrovnáno bylo nejprve na počátku druhé třetiny po chybě hostujícího obránce. Netrvalo však dlouho a Třemošná byla opět ve vedení a ve 27. minutě získala dvougólový náskok. Další vyrovnání přinesl počátek třetí periody, kdy se Vsetínským podařilo v rozmezí dvou minut skórovat. Do konce základní hrací doby padli ještě dva góly, každý ve prospěch jedné strany a hrálo se prodloužení. O všem však rozhodli až samostatné nájezdy, ve kterých se více zadařilo hostům.

Liga dorostu - 14.kolo so 1.10.16:30
HC Meteor Třemošná
4:5sn(0:1, 1:2, 3:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 21. Bartoněk, 41. Kovář (Ostrčil), 42. Ostrčil (Bartoněk, Kovář), 59. Bartoněk (Stodůlka M.) – 8. Kačena (Křepel), 22. Křepel (Hyťha, Matoušek), 27. Kačena (Křepel, Lédl), 55. Křepel (Matoušek, Lédl), rozh. náj. Neuhausel. Rozhodčí: Hykel — Tvrdý, Voznička. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.

VHK ROBE Vsetín: Kroupa – M. Stodůlka, Kotrla, D. Stodůlka, Zeťák, Kučný, Sadílek – Matějová, Drábek, Ostřížek, Miklas, Ostčil, Žárský, Bartoněk, Capil, Kovář, Drozd, Hladoník.
HC Meteor Třemošná: Houdek – Šnajdr, Holý, Štulc, Šimon, Smolek – Křepel, Matoušek, Fehér, Hyťha, Kubový, Kubica, Neuhausel, Lédl, Kačena, Jurčík.

Lubomír Štach (VHK ROBE Vsetín): První dvě třetiny od nás nebyly moc dobré, i když jsme nějaké šance měli, nebylo to dostatečně dobré. Ve třetí třetině jsme se vzchopili a vybojovali jsme jeden bod. Hraje nám strašně málo hráčů, potřebujeme, aby všichni hráli celý zápas, aby to vypadalo jako ta třetí třetina. Tak by to mělo vypadat pořád.