Dorostenci vedli nad polským celkem již od první třetiny

Anna Pavlína Sedláčková • 14.10.2022

Jako první se podařilo prosadit Vsetínu, který o pár minut později, přesněji v polovině první třetiny, navýšil své skóre na 2:0. Tým z Polska svou ztrátu snížil ve 23. minutě, avšak o necelou minutu později si vsetínští vzali zpět své dvougólové vedení. Do poslední části utkání týmy vstupovali s rozdílem jednoho gólu. V 51. minutě se vsetínským podařilo ještě jednou prosadit a zajistit si tak vítězství.

Liga dorostu - 9.kolo pá 14.10.18:45
Reprezentace Polska U16
2:4(0:2, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 23. Stolarski (Hanzel), 30. Majerczyk (Hanzel) – 4. Drábek (Frolo, Kytka), 12. Kovář (Miklas, Stodůlka), 24. Kytka (Frolo), 51. Stodůlka (Frolo, Bartoněk). Rozhodčí: Kapitanov — Vengřín, Onderka. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 92. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4.

Reprezentace Polska U16: Jaworski — Bieda, Hanzel, Mościcki, Bober, Kuklinski, Bak, Blazej – Stolarski, Ziober, Zając, Klucznik, Majerczyk, Guminski, Borys, Laszkiewicz, Myszka.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Kužel, Herman — Matějová, Drábek, Kytka, Frolo, Miklas, Ostrčil, Bartoněk, Kovář, Drozd, Palan, Žárský.