Dorostenci se smolně vracejí z Karlových Varů bez bodů

Michal Kubáň • 29.11.2008

K a r l o v y V a r y - Valaši po dobrém úvodu se Západočechy s Karlovými Vary 1:3, a nedokázali tak navázat na páteční výhru. Po bezbrankové první třetině se Valaši chytili proti silnému soupeři až ve 26. minutě, když skóre utkání otevřel Klimek. Za pouhé čtyři minuty srovnal karlovarský Winkler, když si jeho nahození srazil do branky vsetínský brankář. Střela Kverky do horního růžku otočila zápas. Skóre bylo definitivně dokonáno pro Valachy, když se ve 47. trefil po pěkné akci Záhora. Příští pátek hrají Valaši v Opavě, v sobotu pak doma hostí Třinec.

- 24.kolo so 29.11.12:00
HC Energie Karlovy Vary
3:1(0:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Winkler (Valeš), 35. Kverka (Záhora), 47. Záhora (Švec) - 26. Klimek (Kitzberger, Trška)
HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Rauscher) - Hluchý, Lintemer, Urbančok, Valeš, Konečný, Liška, Gombár - Táborský, Švec, Winkler, Sýkora, Svoboda, Zadražil, Brodský, Kubáč, Tomeček, Kverka, Záhora
VHK ROBE Vsetín: Nechvátal (Dohnálek) - Žabčík, Pelc, Hurtík, Trška, Kovář, Tyralík, Studený, Synek - Ondra, Daněk, Kitzberger, Bolfík, Vaculín, Podešva, Stodůlka, Kozák, Djorič, Klimek, Kajaba, Gromus