Dorostenci poprvé v sezoně ztratili. Těsně nestačili na Třebíč

Helena Hegeďová • 27.09.2023

Jednou to přijít muselo. Dorostenci poprvé v sezoně ztratili, a to doma proti Třebíči. Hostující celek otevřel skóre utkání hned ve druhé minutě a svůj náskok navýšil ještě o půl herní hodiny později. Valaši dlouho nemohli gólmana Chalupu v třebíčské brance překonat, až nakonec se to ve 49. minutě podařilo Jakubu Škripovi. Jedna branka ale na body nestačilo. Vsetínští poprvé v sezoně odcházeli z ledu bez zisku. Napravit to budou moci už o víkendu, a to na tripu, kdy postupně vyjedou na led Ústí a Chomutova.

Liga dorostu - 5.kolo st 27.9.18:00
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2(0:1, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 48:40 Škrip (Šebesta; 5/4) – 01:58 Prokop (Rous; 5/5), 31:38 Malena (Gross; 5/4). Rozhodčí: Kapitanov – Smetková, Raszka. Diváci: 78. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:1. Střely na branku: 1:2. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan – Kužel, Dvořáček, Noga, Hynek, Kučný, Lyčka, Sadílek – Kučerňák, Vinklárek, Vaculík, Fusek, Paták, Malý, Drozd, Meissner, Šebesta, Škrip.
SK Horácká Slavia Třebíč: Chalupa – Rous, Hájek, Doležal, Malena, Rozsypal – Gross, Kijonka, Prokop, Prchal, Ostrý, Beraczka, Ratushniak, Lukáš, Melich, Klapetek.