Dorostenci pokračují v krasojízdě, porazili Tábor

Matouš Vojáček • 14.12.2019

Úvod utkání vyšel lépe hostujícímu celku, který se dostal do vedení již ve druhé minutě zápasu. Valaši se však brzy oklepali a dvěma brankami do konce třetiny otočili vývoj klání. Rozhodující ovšem bylo až třetí dějství. Táboru se povedlo na začátku periody vyrovnat stav utkání, ale Vsetín rychle odpověděl třetí brankou. Ani to však nebyl konec. Během 46. minuty hosté vstřelili dvě branky a dostali se znovu v utkání do vedení. Prohru na vlastním ledě ale Vsetínští nedopustili. Vsacané se trefili do závěrečné sirény třikrát a upevnili si první pozici v tabulce.

ELIOD Extraliga dorostu - 6. kolo - 2. část so 14.12.12:00
HC Tábor
6:4(2:1, 0:0, 4:3)

Branky a nahrávky: 14. Tobola (Fojtík, Dědek), 17. Jurek (Kunst, Turek), 45. Tobola (Dědek), 47. Kunst (Dědek), 54. Tobola (Dědek), 60. Kočí (Dědek) – 2. Šimák (Cháb, Suchan), 43. Šimák (Eremiáš, Korytar), 46. Kundrát (Eremiáš, Adamec), 46. Kundrát (Eremiáš). Rozhodčí: Škach – Polášek, Pospíšil. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 216. Střely na branku: 46:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 6:4.

VHK ROBE Vsetín: Janura – Velikovský, Kočí, Mikula, Fojtík, Kunst – Bednařík, Rigo, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.
HC Tábor: Korytar – Kofroň, Adamec, Herda, Bečvařík, Kohout – Janda, Eremiáš, Kundrát, Čančura, Bašta, Cháb, Polák, Matašovský, Souš, Suchan, Vaněk, Šimák