Dorostenci podruhé v jednom týdnu porazili Havířov

Hana Skupinová • 20.02.2023

Dorostenci se v neděli vydali na led Havířova. S tímto soupeřem se utkali naposledy ve středu, a to ve vyrovnané partii, kterou rozhodla až třetí třetina. Nyní byl průběh podobný. V první třetině dali Vsetínští dvě branky a do konce první části utkání si zvládli udržet náskok jednoho gólu. Ve druhé periodě měl opět navrch Vsetín, který si připsal po dvou brankách a Havířov jen jednu. V poslední části utkání si Valaši ještě zvýšili náskok o jeden gól. Stejně jako v předchozím utkání proti AZetu, i tentokrát se blýskli Yannick Windegger (2+1) a Jakub Frolo (1+2). Václav Sadílek a Tadeáš Pala shodně vstřelili svůj první gól mezi dorostenci.

Liga dorostu - 32.kolo ne 19.2.14:45
2:5(1:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Konesz (Bortoli, Jarolím), 31. Toma (Kósa) – 7. Frolo (Kučný, Ostrčil), 20. Sadílek (Žárský, Kotrla), 29. Windegger (Kotrla, Stodůlka), 34. Windegger (Vaněk, Frolo), 60. Pala (Windegger, Frolo). Rozhodčí: Konvička — Klimek, Molin. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5.

AZ Havířov: Žbánek – Beleš, Bortoli, Krpec, Szarowski, Šenkyřík, Jurček, Burgert – Toma (C), Kósa, Konesz, Morillas, Ščerba (A), Barnošák (A), Jarolím, Makula, Bielesz
VHK ROBE Vsetín: Kroupa – Herman, Vaněk, Sadílek, Kučný, Kotrla, Stodůlka (C), Pala – Drozd, Zezulka, Windegger, Bartoněk, Žárský, Ostrčil, Frolo, Drábek, Matějová.