Dorostenci podlehli lídrovi západní skupiny

Hana Skupinová • 01.10.2023

Dorostenci, kteří se stále drží na čele východní skupiny, se v neděli vydali za lídrem druhé tabulky, tedy do Chomutova. Bohužel pro Vsetínské barvy byl šlágr v režii domácích. První třetina patřila Pirátům, kteří si vybudovali tříbrankový náskok. Druhá perioda tak začínala za stavu 3:0 a Vsetín musel zatnout zuby. Krátce po začátku druhé třetiny se Valaši dokázali probojovat k brance domácího týmu, a skórovali, ale na to Chomutov odpověděl dalším gólem. Poslední část utkání byla opět pod kontrolou Chomutova, který si svůj náskok zvýšil o další dva góly, a tak vyhrál zápas s přehledem 6:1. Další utkání čeká Valachy až v pátek 20.října, kdy na Vsetín přijede Technika Brno.

Liga dorostu - 7.kolo ne 1.10.12:00
6:1(3:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 08:10 Chládek (Peksa, Nastoupil; 5/5), 11:09 Čermák (Procházka, Kharboutli; 5/5), 16:05 Peksa (Malcovský, Chládek; 5/4), 37:11 Pokorný (Kharboutli, Malcovský; 5/4), 53:18 Malcovský (Peksa; 5/5), 53:46 Peksa (Nastoupil; 5/5) – 25:53 Vaculík (Kučný, Paták; 5/4). Rozhodčí: Domský – Hák, Macel. Diváci: 65. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Střely na branku: 6:1. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.

Piráti Chomutov: Civiš – Pokorný, Havlík, Heller, Procházka, Malcovský, Kříž – Jáchym, Chládek, Kariakin, Kharboutli, Nastoupil, Horák, Čermák, Ekrt, Beran, Váňa, Peksa.
VHK ROBE Vsetín: (Cegliňski)Hanzlík – Kužel, Dvořáček, Noga, Lyčka, Hynek, Kučný, Dubec, Sadílek – Vinklárek, Vaculík, Fusek, Paták, Malý, Šebesta, Bláha, Drozd, Meissner.