Dorostenci ovládli našlapaný závěr na Technice. Znají i soupeře po čtvrtfinále

Helena Hegeďová • 09.03.2024

Dorostenci už mají první místo po základní části jisté, ale i tak působila série tří porážek v řadě poněkud nelichotivě. Všechno však Valaši zvrátili na ledě Techniky. V Brně se sice čekalo na první gól celých padesát minut, pak se ale začaly dít věci. Skóre otevřeli domácí, ale (jak už bývá zvykem) po minutě bylo opět srovnáno. Do konce třetí třetiny zbývalo něco málo přes osm minut, i to ale Vsetínu stačilo k tomu, aby přidal další dvě branky a zajistil si vítězství. A po utkání přišla ještě zpráva ze západní skupiny. Hvězda porazila v přímém souboji o čtvrtou příčku Písek a je jasné, že Valaši vyzvou ve čtvrtfinále právě pražský celek.

Liga dorostu - 35.kolo pá 8.3.19:35
HC Technika Brno
1:3(0:0, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 50:33 Navrátil (Robinson; 4/4) – 51:38 Elich (Fusek; 5/5), 55:34 Zezulka (Hynek; 5/5), 59:27 Vaculík (Němec, Paták; 5/4). Rozhodčí: Čech – Viskot, Dětský. Diváci: 87. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Střely na branku: 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

HC Technika Brno: Vrťo – Kaňa, Smola, Brychta, Starý, Navrátil, Klouda – Olma, Robinson, Kučera, Večerka, Balej, Kopets, Solař, Mráz, Provazník, Zelinka, Veselý.
VHK ROBE Vsetín: Hanzlík – Vaněk, Sadílek, Řepka, Kužel, Kučný, Hynek – Drozd, Ročák, Malý, Fusek, Němec, Dvořák, Zezulka, Paták, Vaculík, Vinklárek, Elich.