Dorostenci na ledě Břeclavi zabodovali jasným gólovým rozdílem

Anna Pavlína Sedláčková • 16.10.2022

Dorost vstoupil do utkání v Břeclavi velmi dobře a již od 2. minuty se Valachů, dařilo. Už ve 14. minutě drželi tříbrankový náskok, což mělo také za důsledek výměnu gólmanů na břeclavské straně. Ani ve druhé periodě Vsetínští nijak nezaháleli a své vedení navýšili o další 4 góly. V poslední části utkání již tolik branek nepadlo a Vsetín si tak odváží z Břeclavi 3 body do tabulky, a to za výhru 9:4.

Liga dorostu - 10.kolo ne 16.10.13:15
HC Břeclav
4:9(1:4, 1:4, 2:1)

Branky a nahrávky: 8. Koubek (Prchal), 40. Burian (Zálesňák), 43. Zálesňák (Ruml), 48. Vaculík (Řimák) – 2. Palan (Drábek), 6. Běták (Hladoník), 10. Kotrla (Palan, Drábek), 14. Frolo, 26. Ostrčil (Kovář, Stodůlka), 26. Kovář (Bartoněk, Ostrčil), 37. Drábek (Palan, Frolo), 38. Bartoněk (Matějová), 58. Palan (Frolo). Rozhodčí: Karpíšek — Maloušek, Zábršová. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8, 4:8, 4:9.

HC Břeclav: Putin (14. Padělek) — Nemrava, Burian, Voráč, Ruml, Řimák, Koubek, Kaňa — Nesrsta, Zálesňák, Valášek, Paták, Vaculík, Prchal, Kočica, Šťastný, Huleja, Meissner.
VHK ROBE Vsetín: Skácel (48. Cegliňski) — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Herman, Wasserbauer — Hladoník, Matějová, Drábek, Frolo, Běták, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd, Palan.