Dorost v přípravném zápase porazil Slovan Bratislava

Redakce • 31.07.2019

Dorostenci mají za sebou již druhé přípravné utkání. V prvním klání padli na ledě Třince poměrem 2:5. Ve středu po poledni měli na programu domácí zápas se Slovanem Bratislava. Utkání mělo od začátku velké tempo a skvělou kulisu, o kterou se postarali domácí fanoušci. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých o pomyslném bodu navíc rozhodl ve prospěch Vsetína přesnou trefou Tadeáš Hrnčíř.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava st 31.7.13:15
HC Slovan Bratislava
3:2sn

Branky a nahrávky: 18. Kunst (Tobola, Bednařík), 51. Šedlbauer (Tobola), rozhodující samostatný nájezd Hrnčíř - 48. Barinka (Borak), 57. Konrád (Kukumberg). Rozhodčí: Hradil - Kovařčík, Tomeček. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

VHK ROBE Vsetín: Janura (42. Nešpůrek) - Kunst, Krajčík, Velikovský, Dořičák, Šedlbauer, Mikula, Adámek, Dědek, Kuchařík, Babeliak, Hrnčíř, Turek, Bednařík, Kopřiva, Tobola.