Dorost se předvedl na brněnském ledě

Hana Skupinová • 28.02.2023

Vsetínsky dorost se v neděli vydal na led Warriors. První třetina byla vyrovnaná a oba týmy zvládly dát jednu branku. Ve druhé třetině, která zahrnovala i řadu vyloučení, se Vsetínu podařilo prosadit, a podruhé v tomto zápase skóroval Jakub Frolo. Třetí perioda byla bezbranková. Výsledek byl 2:1 pro Vsetín, čímž si Valaši připsali šestou výhru v řadě. Další zápas čeká dorostence v pátek na ledě Třebíče. Vsetín nyní vede tabulku s 28 bodovým náskokem.

Liga dorostu - 34.kolo ne 26.2.12:10
HCM Warriors Brno
1:2(1:1, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. Janák (Kubín, Žižka) – 19. Frolo (Miklas, Matějová), 23. Frolo (Drábek, Vaněk). Rozhodčí: Karpíšek — Kleprlík, Kunc. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HCM Warriors Brno: Hanzlík — Kadaňka, Žižka, Fencl, Hubáček, Řežucha, Pavliš, Lička — Mráz, Daněk, Čada, Slívko, Kubín, Janák, Drasal, Bílý, Bobok, Baláž.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin (30. Kroupa) — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Vaněk — Matějová, Drábek, Frolo, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd, Palan.