Dobrá třetí třetina na body nestačila, junioři prohráli s Chrudimí

Helena Hegeďová • 30.10.2022

Junioři do druhé čtvrtiny soutěže nevstoupili zrovna nejlépe. Doma přivítali Chrudim a hosté byli v první polovině utkání lepším týmem. V 26. minutě tak Chrudim vedla už 4:0 a Vsetínští zaveleli s výsledkem něco udělat. Branka Jurka šest sekund před koncem druhé třetiny snížila náskok soupeře, jenže Jaša jej hostům osm sekund po začátku třetí části utkání vystřelil zpět. Vsetínští gólově naplno zabrali až v dalším průběhu poslední dvacetiminutovky a třemi góly se dostali na dostřel, ale až na vyrovnání nedosáhli.

Liga juniorů - 13.kolo ne 30.10.14:00
HC Chrudim
4:5(0:2, 1:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 40. Jurek (Stodůlka, Mojžíš), 42. Jurek (Stodůlka, Matějíček), 58. Hamřík (Rigo, Melenovský), 60. Janíček (Melenovský, Mošnička) – 8. Hiemer (Hemský, Pirner), 14. Matýs (Jaša), 21. Jaša (Matýs), 26. Hiemer (Pirner, Hemský), 41. Jaša (Beran, Jirout). Rozhodčí: Janda — Klimek, Peluha. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 74. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 4:5.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (21. Pavlíček) — Mlčoch, Mojžíš, Mošnička, Hamřík, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Urge, Rigo, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Matějíček, Urban, Janíček, Juráň.
HC Chrudim: Kadlc — Sopoušek, Beran, Pazdera, Dvořák, Straka — Štrup, Štěpánek, Hiemer, Macas, Pirner, Jirout, Vašek, Novák, Dostál, Hemský, Matýs, Jaša.