Devítka si zlepšila náladu. Po debaklu smetla Warriors

Helena Hegeďová • 14.10.2023

V pátek deváťáci nevstřelili na ledě Jihlavy ani jednu branku, doma už to ale byla jiná písnička. Do konce druhé třetiny už měli Valaši tříbrankového vedení, jedině v tomto případě brněnský celek zareagoval, když sekundu před koncem prostředního dějství snížil. Ve třetí periodě opět Vsacané potvrdili svou herní převahu. A byl to Adam Němec, kdo brankami v 52. a 53. minutě zkompletoval hattrick.

Extraliga 9. tříd - 10. so 14.10.12:45
HCM Warriors Brno
5:1(1:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 12:05 Drozd (Hynek, Němec; 5/5), 23:57 Dubec (Spitzer; 5/4), 39:45 Němec (5/5), 51:44 Němec (5/5), 52:50 Němec (Dubec; 5/5) – 39:59 Zuščák (Bubílek; 5/5). Rozhodčí: Gebauer – Horák, Lainka. Diváci: 79. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:0. Střely na branku: 38:21. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

VHK ROBE Vsetín: Holaň – Karola, Hynek, Spitzer, Dubec, Koňařík, Šedlbauer – Němec, Krupa, Bláha, Posád, Drozd, Nedzynski, Man.
HCM Warriors Brno: – Zuščák, Cebák, Čermák, Sedlák, Keller – Rafaj, Soukup, Eliáš, Kotásek, Kučerka, Baldrman, Kumstát, Nováček, Olšák, Bubílek, Flamík.