Deváťákům se proti Kometě nezadařilo

Anna Pavlína Sedláčková • 18.03.2023

První gól utkání padl v 6. minutě ve prospěch hostů z Brna, načež se do poloviny první třetiny do vsetínské brány prosadili ještě dvakrát. Ve 27. minutě hosté opět navýšili svoje vedení na 4:0. Brněnští však na svých střelách neubírali a v poslední části utkání padli v jejich prospěch další dva góly.

Liga 9. tříd - N27 pá 17.3.
HC Kometa Brno
0:6(0:3, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. Spaskin (Halaš), 6. Chaika (Tomek), 10. Tomek (Chaika, Hartl), 28. Spaskin (Halaš), 45. Hartl (Tomek, Chaika), 46. Kukleta (Šichtař). Rozhodčí: Kovařčík — Šimek, Tomeček. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 186. Průběh utkání: 0:6.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Stodůlka, Dubec, Hynek — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, Němec M., Němec A., Fusek, Chalupa, Malý, Bláha.
HC Kometa Brno: Kotas (30. Pešout) — Beroun, Polák, Brychta, Landa, Bína, Kavan — Volejník, Tomek, Hartl, Kukleta, Spaskin, Kerbler, Šichtař, Halaš, Chaika.