Deváťáci slaví první body v nadstavbě. Porazili Havlíčkův Brod

Helena Hegeďová • 09.02.2024

Zatímco samotný vstup do nadstavby deváťákům nevyšel, hned v dalším utkání zaváhání napravili. Valaši se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení, které s blížícím se koncem zápasu ještě navýšili. Jenže pak přišla krizová chvilka. Domácí Bruslaři se nevzdali a první vstřelený gól je nebudil, během tří minuty to byl rázem o jednu branku. I v tomto případě ale stálo štěstí při hráčích VHK, protože hned deset sekund od inkasované branky si vítězství pojistili.

Extraliga 9. tříd - 2. pá 9.2.15:00
BK Havlíčkův Brod
2:4(0:2, 0:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 51:36 Domkář (Melena, Pařil; 5/5), 54:26 Pávek (Zukal; 5/4) – 06:21 Rek (Krupa, Němec; 5/5), 13:32 Bláha (Drozd; 4/5), 48:12 Němec (Strnádel; 5/5), 54:36 Gebauer (Spitzer, Šedlbauer; 5/5). Rozhodčí: Jančí – Kolář, Trávník. Diváci: 122. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 14:71. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.

BK Havlíčkův Brod: Lahoda – David, Trnka, Pařil, Pilař, Sůra, Procházka, Goodwin – Zukal, Rauš, Pávek, Suchý, Melena, Šrámek, Houfek, Beran, Fiala, Domkář.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Spitzer, Šedlbauer, Hynek, Koňařík, Vrbecký – Bláha, Man, Strnádel, Rek, Krupa, Gebauer, Němec, Posád, Korvas, Drozd, Timko.