Deváťáci na Třinec umí. Favoritovi podlehli v prodloužení

Hana Skupinová • 14.03.2023

Vsetínští deváťáci, už s jistotou etraligy, vyrazili do Třince. V první periodě se neprosadil ani jeden z týmů. Druhou část utkání otevřel gól Třince, náskok jim ale nevydržel dlouho, a na konci druhé periody vedl Vsetín 2:1. A Valaši hrdě kráčeli za vítězstvím. Jenže. Dvě sekundy před koncem třetí třetiny Třinec dorovnal a pokračovalo se v prodloužením, v kterém se opět prosadili Oceláři. Další zápas čeká na devátou třídu v pátek, kdy na Vsetín přijede Kometa.

Liga 9. tříd - N26 ne 12.3.14:15
HC Oceláři Třinec
3:2p(0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 21. Fizek (Morcinek, Kopačka), 60. Kopačka (Andrle, Marek), 64. Lazovský (Marek, Čelko) – 31. Němec, 40. Malý (Dubec, Vlk). Rozhodčí: Mikler — Tomis, Kapitanov. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.

HC Oceláři Třinec: Čelko — Kaleta, Barteczek, Marek, Sikora, Trnka — Fizek, Vrůbel, Gerlich, Blahuta, Pánek, Andrle, Morcinek, Taliga, Lazovský, Kopačka.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, M. Němec, A. Němec, Fusek, Chalupa, Malý, Krupa.