Dorostu se proti Písku nezadařilo a ukončili tak sérii výher

Anna Pavlína Sedláčková • 28.09.2022

Již ve 4. minutě se Písku podařilo prosadit. O pár minut později jejich vedení srazili vsetínští. Vyrovnaný stav však dlouho nevydržel a domácí Písek byl opět v čele. Do konce třetiny na své konto přidali ještě jeden gól, což mělo za následek střídání vsetínských gólmanů. To však vsetínskému celku nepomohlo, neboť ke konci druhé třetiny písečtí využili přesilové hry. Třetí perioda přinesla ještě jeden gól ve prospěch Písku, který si tak doma nechává všechny body.

Liga dorostu - 5.kolo st 28.9.
IHC Králové Písek
5:1(3:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 4. Kajtman (Kozlík), 9. Dvořák (Kajtman, Kozlík), 16. Dvořák (Kápl, Kozlík), 39. Rustamkhonov (Marek), 54. Kozlík (Kápl, Dvořák) – 8. Miklas (Bartoněk). Rozhodčí: Kosnar — Hošťálek, Kaise. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. Diváci: 69. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.

IHC Králové Písek: Batih — Marek, Hanzlík, Kozel, Dvořák, Smetana, Čunát — Rustamkhonov, Solař, Kajtman, Pánek, Kápl, Prušák, Prokop, Kozlík, Hanzák, Kurfürst.
VHK ROBE Vsetín: Kroupa (16. Cegliňski) — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Sadílek, Herman — Matějová, Drábek, Kytka, Kovács, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd.