Tříbrankový náskok dorostu nestačil, z Chrudimi veze výhru v prodloužení

Helena Hegeďová • 18.09.2022

Po domácím vítěztsví nad Břeclaví zapisují dorostenci výhru nad Chrudimí v nastaveném čase. V polovině utkání sice Valaši vedli o tři branky, druhá část zápasu ale patřila domácím, kteří v poměrně vyrovnaném a napínavém utkání vyrovnali. Gól na 3:3 padl v 57. minutě a šlo se do prodloužení, které rozhodl jeden z aktuálně nejproduktivnějších hráčů souteže - Adam Koláček.

Liga dorostu - 2.kolo ne 18.9.
HC Chrudim
3:4p(0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Langer (Prostřední), 45. Mikeska (Paulíček), 57. Jedlička (Labašta) – 9. Koláček (Kovář), 22. Bartoněk (Koláček, Kovář), 25. Ostrčil (Žárský, Miklas), 63. Koláček (Miklas). Rozhodčí: Vepřovský — Hájková, Kalina. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku: 29:35 (9:9, 11:14, 8:10, 1:2). Průběh utkání: 0:3, 3:3.

HC Chrudim: Pithart — Paulíček, Novosad, Vlček, Pamánek, Krejčík, Labašta — Tvrdík, Dvořák, Mikeska, J. Prostřední, Jedlička, Dubová, Černý, M. Prostřední , Langer, Kábele, Kopecký.
VHK ROBE Vsetín: Kroupa — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Sadílek, Herman — Matějová, Kovács, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Capil, Zezulka, Kovář, Drozd.