Dorostenci v oslabené sestavě padli v Havířově

Anna Pavlína Sedláčková • 04.12.2021

Na ledě Havířova se jako první prosadil domácí celek, který během první třetiny skóroval dohromady třikrát. Ve druhé třetině nepadl žádný gól a třetí třetina přinesla čtvrtou branku na konto Havířova. Vsetínští dorostenci, kteří se na utkání do Havířova vypravili v počtu třinácti hráčů, se neprosadili ani jednou.

Extraliga dorostu - 2. kolo - 2. část so 4.12.
4:0(3:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Karas (Middleton), 17. Bortoli (Jung, Svozil), 18. Middleton (Maršálek), 55. Kubečka (Toma, Jung). Rozhodčí: Šico – Gebauer, Kociňák. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 41:21. Průběh utkání: 4:0.

AZ Havířov: Maňásek – Bortoli, Beleš, Maršálek, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jung, Svozil, Loza, Toma.
VHK ROBE Vsetín: Čada (Konečný) – Stodůlka, Zedek, Škrabola, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Vaněk, Kovář, Budín, Pejchal, Raušer.