Vyrovnaný a na góly chudý zápas dorostu v Šumperku rozsekl Adámek

Helena Hegeďová • 08.10.2020

Zápas v Šumperku přinesl jen tři branky, a nakonec se radovali hosté ze Vsetína. Ti již v sedmé minutě otevřeli skóre, jenže soupeř ve druhé třetině dorovnal. Jako klíčové se ukázalo třetí dějství, v němž skóroval Matyáš Adámek. Na jeho branku Draci neodpověděli a tři body tak míří na Valašsko.

ELIOD Extraliga dorostu - 6.kolo čt 8.10.18:15
HK MD Šumperk
1:2(0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 29. Slováček (Šucha, Panáček) – 7. Tomek (Machů), 52. Adámek (Dědek, Turek). Rozhodčí: Blaževič – Rychlý, Kořistka. Vyloučení: 6:3 + navíc Panáček (ŠUM) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

HK MD Šumperk: Valenta – Cekr, Slabý, Zavoral, Panáček, Hrdina, Compel – Jarmara, Hlubuček, Bařica, Peškar, Slováček, Tomeš, Seidenglanz, Netolický, Lichner, Haas, Čunát, Šucha.
VHK ROBE Vsetín: Čada – Mikula, Fojtík, Machů, Valda, Mošničk – Koláček, Rigo, Kovář, Adámek, Matějíček, Dědek, Turek, Hrdý, Čajanová, Tomek