Zlepšující se starší dorost uspěl na ledě Havířova

Radek Bařina • 31.10.2015

Cenné vítězství na ledě Havířova vybojovali starší dorostenci VHK Vsetín. Svěřenci trenéra Weintritta navázali na dobré výkony z posledních zápasů a tentokrát za ně byli i odměněni výhrou. Havířovští přitom dvakrát v zápase vedli, Valaši ale pokaždé dokázali odpovědět. Rozhodnutí tak přinesla až 56. minuta, v níž Michal Weintritt poslal VHK do vedení. Domácí už se na odpověď nezmohli, naopak v samém závěru pečetil hostující výhru střelou do prázdné brány Augustin.

ELSD - 18.kolo so 31.10.13:30
AZ Havířov
2:4(1:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: : 13. Strakoš (Mrowiec, Aulehla), 37. Peterka (Pecka, Cihlář) – 20. Čechmánek (Lindner, Kůžela), 39. Dostál (Humplík, Nadymáček), 56. Weintritt M. (Kovář, Knap), 60. Augustín (Weintritt J.). Rozhodčí: Škrobák – Bryška, Lukš. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.
AZ Havířov: Matoušek – Aulehla, Chujac, Frojda, Szturc, Ševěček, Srníček, Mrowiec "C" - Strakoš, Pecka, Potočný, Kristian, Peterka "A", Lenomar, Raček, Pawliczek, Cihlář "A".
VHK ROBE Vsetín: Huzlík – Petrla, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J. "A", Kollár, Augustin - Lindner, Dostál, Weintritt M., Čechmánek, Humplík, Kovář "C", Vilém, Knap, Wolf.