Starší dorostenci podlehli favoritovi z Třince

Tomáš Kopecký • 25.09.2015

Každá vítězná série jednou končí. Starší dorostenci Vsetína pocítili po třech vítězstvích také hořkost porážky. V pátečním zápase podlehli prvnímu týmu tabulky vysoko 0:7. O osudu utkání rozhodla 2.třetina, kdy soupeř ze Slezska odskočil na rozdíl tří branek a utkání tak měl plně pod kontrolou. Hattrickem a jednou asistencí se na vítězství hostujícího týmu podílel Patrik Hrehorčák. Domácí gólman David Sachr předvedl během utkání 54 (!) zákroků, po šestém gólu však přenechal své místo v brance Jakubu Machačovi, který 9 sekund před závěrečnou sirénou obdržel ještě jednu branku určující konečný výsledek zápasů. Další zápas čeká starší dorostence již zítra, a to proti regionálnímu rivalovi ze Zlína.

ELSD - 7.kolo pá 25.9.16:30
HC Oceláři Třinec
0:7(0:0, 0:3, 0:4)
Branky a nahrávky: 22. Mach (Lacka), 34. Hladoník (Marguš), 37. Kalus (Hrehorčák), 41. Hrehorčák (Vochozka, Hladoník), 45. Hrehorčák (Hladoník, Vochozka), 52. Lacka (Przybyla), 60. Hrehorčák (Haman, Vochozka) Rozhodčí: Fiedler – Adamec, Poruba Vyloučení: 2:3, Diváci: 112. Střely na branku: 12:66 Průběh utkání: 0:7.
VHK ROBE Vsetín: Sachr ( od 52. Machač) – Pařízek, Krůžela, J. Weintritt ml., Kollár, Augustin, Richter – Dostál, Koňařík, Hrňa, M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík. D. Kovář, Vilém, Najvar. Trenéři: Jiří Weintritt, Viktor Hlobil.
HC Oceláři Třinec: Ovčaří – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Rufer, Brabec, Marguš, Haman, Imrich – Raška, Plitko, Vochozka, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kvasnica, Hladoník, Lacka, Kalus, Najsar. Trenéři: René Mucha, Miroslav Čečotka, Marek Malík.