Starší dorostenci podruhé prohráli, tentokrát s Vítkovicemi

Kristýna Guricová • 05.09.2015

Ani druhé utkání sezóny se starším dorostencům nepovedlo. Po páteční vysoké prohře ve Zlíně schytali na vlastním ledě další výprask – tentokrát od Vítkovic v poměru 12:1. První branku se hostům ze severu Moravy podařilo vsítit již v 5. minutě hry a po první třetině pak vedli už o šest branek. Na takovou nálož již domácí tým nedokázal odpovědět a Vítkovice tak pohodlně dokráčely k vysoké výhře. Jediný gól v zelenožlutém dresu zaznamenal David Kovář.

ELSD - 2.kolo so 5.9.11:00
HC Vítkovice Ridera
1:12(1:7, 0:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 18. Kovář (Michal Weintritt, Jiří Weintritt) – 5. Baláž (Blaško, Gřesík), 8. Maxner (Kosina), 8. Raška (TS), 13. Tauwinkl, 18. Raška (Veřmiřovský, Kosina), 19. Baláž (Bartek, Blažko), 19. Blažko (Baláž), 24. Gřesík (Cháňa, Baláž), 28. Tauwinkl (Blaško, Baláž), 43. Baláž (Ficek, Bartek), 43. Baláž (Gřesík, Blaško), 60. Maxner (Cháňa). Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba. Vyloučení: 2:6, navíc Matěj Šala (VIT) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 112. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:12.
VHK ROBE Vsetín: Machač (13.Herman) – Ondračka, Pařízek, Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt, Kollár, Augustin, Richter – Dostál, Koňařík, Hrňa, Dubnický, M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Klímek
HC Vítkovice Ridera: Daňa – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřešík, Tauwinkl, Maxner, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Pastor, Franz, Kosina, Raška, Toman