První výhra venku! Junioři uspěli na Kladně

Radek Bařina • 25.10.2013

Potřebnou výhru, navíc letos první venku, vybojovali junioři Vsetína. Na ledě Kladna předvedli excelentní nástup, když už v sedmé minutě vedli 3:0. Kdo ale čekal, že zbytek zápasu Valaši v poklidu dohrají, mýlil se. Domácí totiž ve druhé třetině zabojovali, snížili na rozdíl jediné branky a když se v pětačtyřicáté minutě trefil Šilhavý, začínalo se od nuly. V dramatickém závěru se ale přeci jen dočkal radosti Vsetín. Deset minut před Koncem totiž skóroval Robert Neuwirth a Kladno se již na odpověď nezmohlo. Valaši tak slaví výhru 4:3.

ELJ - 15.kolo pá 25.10.
3:4(0:3, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 24. Šilhavý (Habrdla), 37. Rajter (Kobes, Potěchin), 45. Šilhavý (Špaček, Kobes) – 2. Abdul (Tobola, Jirušek), 5. Pokorný (Bača, Zvonek), 7. Klíma (Surý, Kuchařík), 51. Neuwirth (Pokorný, Hruška). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.
Rytíři Kladno: Švihálek (Kaňka) – Větrovec, Hájek, Bunda, Gutwald, Špaček, Potěchin, Šmíd, Rajster, Christl, Šilhavý, Kobes, Redlich, Habrdla, Kuzďas, Veselý, Hovsepjan, Doležal, Křepelka
VHK ROBE Vsetín: Bača – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Zuzaník, Ščotka, Hajda, Pokorný, Klečka, Kuchařík, Daněk, Forch, Surý, Klíma, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Abdul, Tobola, Zvonek