Ptejte se:

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 89 otázek v této kategorii celkem.

Jan (jan.sabrsula@seznam.cz - Hošťálková Vsetín) 14.12.2006, 15:47
zdar lubo pamatuješ si na ty ogary co několikrát stali u schodu vedla šatny a volali na ťa a ukazovali palec na vrch , jestli jo tak sa tam dívaj furt až tam zase budem tak si dáme po kalíšku a dáš nám podpisy na dresy jo, nevím kdy tam budem jsme totiž na introch ale može sa stať že tam budem aj v úterý, dáme ti půllitra aj do šatny ok
johny (johnykejc@seznam.cz - náchod) 14.12.2006, 16:00
zdravím luboši chtěl jsem se optat jak se ti líbí na vsetíně,a jestli u nás zustaneš i další sezony?my fanoušci bysme si to moc a moc přáli jseš pro nás už nepostradatelný kapitán.jinak pěkný svátky.
Lali (loto03@centrum.cz - Vsetín) 14.12.2006, 16:06
Milan (Vsetín) 14.12.2006, 16:37
Zdar Lubo,vážím si tebe jako hokejisty, já pořád říkám,že jsi s Demelem a Bobem nejlepší útočník tady na Vsetíně.Co si myslíš o Pepovi Hrabalovi?Jako obrovskej talent udělal dobře, že šel zkusit to Rusko,ikdyž nám bude hodně chybět.Jak ho bereš ty jako člověka a hokejistu?Mi příjde docela sympatický,nenadarmo ho nominovali do té ankety.Ale neže tě napadne jít do toho Ruska za ním,neměl by tu už kdo hrát:-)
Honza (Vsetín) 14.12.2006, 16:46
Ahoj Luboši chci ti říct že jsi opravdu dost dobrý hráč ve Vsetíně jeden z nejlepších moc si tě vážim a doufám že na Vsetíně zustaneš i na další sezony. Ale hlavní část dotazu co si myslíš o vsetínském vedení konkrétně myslím pana Štefla ? děkuji za odpoveď a přeji pěkné svátky a ať se dostanem do play off !
fortuna318 (tom.pension@seznam.cz - Halenkov-Vse) 14.12.2006, 17:16
zdar , za jaký tým bys chtěl hrát kdibys hrál v NHL ?
a jaký tým se ti v NHl líbý ? a jakého utočníka v NHL obdivuješ , čus Tomáš a ještě aby se ti dařilo v dalších zápasech a určitě i já starý buzík na nějaký ten zápas přijedu
Petr (magnuson@centrum.cz - Vsetín) 14.12.2006, 17:17
Přeji hezky den!
Si tu sice druhy rok, ale zajímalo by mně jestli tě ještě baví hrát tady hokej, když vedení to každý rok před Vánocama zabalí a uvolní nejlepší hráče pryč, takže se vzdává předpokladu na nějaký slušný výkon.
Jsi jedn z mála proč se hodí jěště chodit na Vsetín na hokej, přeju hodně štěstí!
Máára (crazzy.boy@seznam.cz - Zašová/Vsetín) 14.12.2006, 17:33
Hezký den.
Luboši co podle tebe dělá největší problém Vsetínskému týmu?? A jaký je tvůj názor na vedení a jeho neschopnost sehnat hlavního sponzora a posily?! Díky za odpověd a přeju hodně štěstí v zápasech!
Ps: Co říkáš na fanoušky Vsetína? :)
DjTom 14.12.2006, 17:35
Čau Luboši,
Na jak dlouho máš podepsanou smlouvu? Jak to bude další rok budeš ještě hrát???
Suchy (sorry.suchy@seznam.cz - Usti n /L / Vsetin) 14.12.2006, 17:38
Zdar Lubo ja ti nebudu klast zadyny otazky jenom ti chci rict abys pokracoval v tech vykonech jaky ted predvasisi protoze ty jsou velmi dobry a at nam jeste vydrzis ve Vsetine co to zdravi dovoli.jinak preji pekne svatky a at se nam dari!
Další stránky
123456>>