Vstupenky online

Ptejte se: Daniel Vaněk

Na Ráně je útočník Daniel Vaněk!

UPOZORNĚNÍ: Redakce si vyhrazuje právo mazat otázky vulgárního a urážlivého charakteru, případně otázky, které už byly položeny.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

radka (vsetíííín) 22.12.2008, 20:11
Ahoooj, je Thomas Vanek nějak s tebou z rodiny? Jinak přeju krásné svátky!

Odpověď:
Bohužel není :-), skoda no. aj já přeju příjmené svátky
Robin (robingadurek@seznam.cz) 22.12.2008, 19:31
cau dane, mohl by jsi mi prosim na mail poslat tel, cislo na plska?:-) on ví kdo jsem, v orlove a vcera na lapaci jsem se s ním bavil, dal mi podpis vcera a v orlové jeho cenu pro nej. hrace utkání, mám mu co vracet :-) díky moc a hodne stesti v roce 2009

Odpověď:
Číslo ti nemůžu dát. To se nedělá. To si musíš vyřídít s ním. jinak děkuju za přání, aj to bě šťastný nový rok 2009
zdarte (vsetin) 22.12.2008, 14:38
zdarte tepluš

Odpověď:
Zdarte
Balsoj (VS) 22.12.2008, 11:36
Jak se Vám líbil dárek od fanoušků??

Odpověď:
To bylo pro nás veliké překvápko. Nečekali sme to. Moooc děkujem za krásné a správně chlapské dárečky. Eště jednou bych vám chtěl poděkovat za celý tým.
deyv (david.ryza@seznam.cz - vsetin) 22.12.2008, 10:12
ahoj dane jak se ti libí ve vsetine???a co říkaš na fanoušky???

Odpověď:
Ve Vsetině je to super. Libí se mi tu moc. A jak sem už říkal, jsou tu nejlepší a nejvěrnější fanoučci v republice.
chelseafans21 21.12.2008, 15:09
čau jak ti připadá situace v kabině te´d a jak po 7 prohraných zápasech ???

Odpověď:
Tak je určitě jasné, že je to rozdíl. Momentálně je tam velká pohoda. Věříme si aj na ledě. Ale během té krize sme byli v křeči. Nedokázali sme se uvolnit na tréninku ani v kabině. Čím víc sme chtěli tak to nešlo. Doufám, že to byla první a poslení taková krize.
daniel vaněk s.r.o. (VSETÍN !!) 21.12.2008, 15:08
Čau. Sleduješ utkání Českého týmu nebo aspoň extraligu

Odpověď:
Samozřejmě. Já to sleduju jak na internetu tak v televizi každý den. Jak nižší soutěže tak i zahraniční. Sledujuju celý hokejový svět.
Ogy (Vsetin) 21.12.2008, 13:23
Nazdar dane, máš na vsetíně nějaký oblíbený podnik? :)

Odpověď:
Zatím ani nee. Pár krát sme byli někde s klukama, ale že bych měl nějaký jeden, kde bych se vracel pravidelně tak to zatím není.
jarin (jarin@seznam.cz - zlín) 21.12.2008, 09:11
prosím tě,co je tvé zaměstnání a myslíš si že by vsetínští junioři měli na druhou ligu mužů? co říkáš návrhu aby 2 liga byla pouze amatárskou sotěží bez jakýchkoliv smluv? díky-jarin

Odpověď:
Já studuju ve Zlíně Univerzitu T. Bati. Zaměstnání nemám. Myslím si, že někteří junioři jo, ale je to odlišná soutěž. Některým chybí eště potřebná sila,a ještě by potřebovali chvilu uzrát, protože v druhé lize hraji samí zkušení chlapi. Kdyby byla 2. liga amatérská, tak by šla do kytek. Jestli si viděl někdy krajský přebo, tak tak by to vypadalo. Bez motivace, bez tlaku bez kvality. Vždyť 2. liga je skoro stejnou úroveň jako první liga, jenom proto, že je poloprofesionální. Kdyby byla amatérská tak to nikdo nebude hrát.
majklos (km/vse) 21.12.2008, 01:06
Ahoj Dane, nejsem si jistý, ale zdá se mi, že jsi loni část sezony po odchodu z KM odehrál v některé rakouské soutěži. Jakou úroveň (hra, styl, zázemí, fans..) a ekonomické zabezpečení mají tyto nižší soutěže jižních sousedů?
Jak tvé okolí, kamarádi reagují na to, že jako zlíňák hraješ za Vsetín?:)
A poslední otázka, chutná ti pivo Zubr?:)
Jinak ti přeju hodně golů do druhé části soutěže a někdy po vítězném utkání by neškodilo s klukama udělat podobné blbinky, jako dělal např. Dáda Gergela když "střílel hokejkou" spoluhráče po výhrách v KM.

Odpověď:
Ano máš pravdu, v prosinci loňského roku sem odešel do 3. ligy v Rakousku. Ze začátku my dělalo problém se příspusobit stylu hry tamnní soutěže, protože oni to hrajou podobně jako kanaďani. Nahazují puky, hraje do těla někdy i zákeřně. Některé stadiony jsou tam i bez střechy, a fanoušci jsou tam dobří. Hrál sem na jihu u města Villach, a tam to je hokejový kraj. Je to amaterská nebo poloprofi soutěž. Každá klub tam měl cizince v kádru. Ekonomicky to nemůžu moc soudit, ani sem se potom moc nepidil. No tak samozřejmě si každý do mě ve Zlíně rýpne. Už sem si aj zvykl. Je to odvěký rival neee. Ale já hraju za Vsetín a libi se mi tady. děkuju za přání
Další stránky
1234>>