Vstupenky online

Ptejte se: Jiří Heš

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 34 odpovědí v této kategorii celkem.

Radek 7.8.2012, 16:35
Zdravím.
Jak dlouho ti trvá cesta ze Zlína na Vsetín? A jaký je tvůj rychlostní (časový) rekord? :)

Odpověď:
Cesta na Vsetín trvá vždy mezi 30 – 40 min. Rychlostní rekordy si měřím jen na Playstation nebo na Brněnském okruhu. Časové třeba i někde jinde a nemusí to být jízda na/v něčem :-)
Radista 6.8.2012, 00:20
Zdravím Jirko chci se zeptat na otázku co zde ještě nepadla. Jak se vyrovnáváte v první lajně s odchodem Tondy Sprušila alias 88, kterého Přerov nechtěl, ale on ukázal co má v sobě a najednou ho chtějí. Kdo ho nahradí a zda již zapadl do lajny a zda alespoň první lajna bude jako loni celý rok neměnná. A řekněte panu Fardovi ať cvičí hodně střelu příklepem, protože ta ho opravdu ničí. A hlavně kontrolu puku s kterou měl loni výrázně problémy. Děkuji vám za odpověď a také kvůli vám si znova koupím pernametnku. (sdělte vedoucím klubu, aby spočítali pernametnky při začátku sezóny, protože pak se na nás asi 200 lidí zapomíná při hlašení) Děkuji za vše a přeji krasný hokejový život.

Odpověď:
To se teprve uvidí, jaká bude sestava. Fardis má střelu výbornou, myslím, že letos bude mít dost příležitostí to ukázat.
Michal 2.8.2012, 16:14
Na kolik let se cítíš, když hraješ v kádru, kde je tolik mladých kluků? Doufám, že ještě sezónu aspoň zůstaneš, měj se.

Odpověď:
Já se cítím pořád na dvacet. :-)
Velký kecka (celtic.vsetin@seznam.cz) 1.8.2012, 23:22
Ahoj Jirko, já myslím, že bys měl ještě jednu sezónu pokračovat, už jen kvůli Jirkovi Fardovi, že by v této sezóně útočil on a ty bránil, někdy toho měl chudák i dost. Byl jsi vždy tak útočně laděný?

Odpověď:
No vidíš, když nebudu pokračovat, tak bude mít Fardis dost příležitostí si zaútočit. On to Vaňous, alias ofenzivní obránce, jak jsme mu po loňsku říkali, odbrání :-).
mišel (misas301@email.cz) 1.8.2012, 19:18
Bývá někdy jakub štěpánek na vsetíně?myslím jestli se chodí dívat na některý zápas,když mu to jeho volno povolí :)


Odpověď:
Nevím, nepotkal jsem ho tam.
Vasil 31.7.2012, 18:47
Ve kterém klubu se nejlépe dodržuje pitný režim? :-)

Odpověď:
Ve Vsetíně a dobře se pilo i ve Znojmě :-).
fanda (f) 31.7.2012, 17:58
koho považuješ za nejvetší příslib do bodoucnosti z hráčů vsetína

Odpověď:
Myslím, že je v kabině celá řada kluků, kteří, pokud budou na sobě dál pracovat, budou zdraví a budou mít spoustu štěstí, tak mají perspektivu růstu. Jak mezi útočníky, tak mezi obránci. Vsetín má i kvalitní golmany. Hokej je týmová hra a když se bude dařit týmu, tak vyrostou i jednotlivci.
NaWRC (NaWRC92@seznam.cz) 31.7.2012, 13:50
Zdravím.Jak se ti hrálo s Fardisem,a myslíš,že by měl na to si zahrát nějakou vyšší soutěž,nebo je pro něj 2 liga maximum ? a který pak z ostatních hráčů by se určo chytil alespon v 1 lize

Odpověď:
S Fardisem resp. s celou pětkou se mi hrálo skvěle, rozuměli jsem si na ledě i mimo led. Každý má budoucnost otevřenou a i Fardis může uspět výše, pokud bude chtít a bude zdravý a bude mít potřebnou dávku štěstí.
Láďa 31.7.2012, 12:22
Zdravim Vás Jirko.Nemám ani tak otázku jako spíše vyjadrim přání.Myslím že nebudu mluvit jen za sebe když nápisů že bych Vás moc rád viděl znovu ve Vsetínskem dresu.Přeji mnoho úspěchu jek v soukromém tak i profesním životě.

Odpověď:
Díky za podporu a přání. Zatím to nevypadá, že bych pokračoval, má práce, která mě baví a živí, mě natolik vytěžuje, že na hokej mi času nezbývá. A tzn. nejen na přípravu ale ani na zápasy atd... Nechtěl bych navíc být jen do počtu. To by mě ani nebavilo.
michaela (misas301@seznam.cz) 31.7.2012, 11:27
Jaký klub extraligy máte nejraději a ve kterém klubu v extralize,KHL a NHL by jste si chtěl zahrát? :)

Odpověď:
V extralize? To je o lidech a atmosféře. Pak je všude dobře. Ale o NHL mám jasno. Anaheim nebo Los Angeles – je tam Disnayland, moře a teplo :-).
Další stránky
1234>>