Ptejte se: Jiří Heš

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 34 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub Maniš (jakubmanis@seznam.cz) 26.7.2012, 10:28
Těšíte se na novou sezonu ?

Tak určitě.... :-)
Radista (Manikofous@seznam.cz) 26.7.2012, 10:34
Jak dlouho plánujete zůstat na Vsetíně, popřípadě kdyby jste zde chtěl zkončit kariéru do kolika let by jste hrál, například jako Dominik Hašek do 48 nebo tak.

Odpověď:
Moje působení na Vsetíně ve mě zanechalo moc příjemné pocity. Hokej budu hrát dokud mi to zdraví a čas dovolí.
pespes (iksikoira@seznam.cz) 26.7.2012, 11:00
Jaký je váš oblíbený podnik na vsetíně?Co pijete? :-)

Odpověď:
Oblíbený podnik? ZS na Lapači. Dobré pití :-).
NaWRC (NaWRC92@seznam.cz) 26.7.2012, 12:29
Jak se zrodil naš přesun na Lapač a proč ste tady neodehrál více zápasu ještě,když tu byla extraliga.Nebyl zájem z vaší strany,nebo z vedení ?

Odpověď:
Byla to šťastná shoda okolností. Potkal jsem se s Lubošem Jenáčkem ve Zlíně na zimáku, kde trénuji malé děti. Nechtělo se mi už nikam cestovat a tahat rodinu stále po svých působištích, navíc jsme se přestěhovali do Zlína a tak jsem čekal na nabídku podle svých představ. V té době jsem trénoval s bývalými spoluhráči a hráči co působí v zahraničí v Trenčíně a byla zrovna doba, kdy se začali rozjíždět do svých angažmá. Domluvili jsme se, že začnu jezdit trénovat do Vsetína a uvidí se. Moc příjemně na mě zapůsobila atmosféra na Lapači a tak jsme se domluvili s vedením, že zůstanu. Když se ve Vsetíně hrála extraliga, tak se naše cesty nějak oboustranně míjely.
Berzins (Honza.Skrla@seznam.cz) 26.7.2012, 12:38
Ahoj,mas nejlepsi strelu priklepem za posledni 4 roky co se tu hraje 2 liga,tak musis to tam z modre bombit:D

Odpověď:
Díky. To víš, to dělají ty hokejky.
MYKY (zavináč@zavinutý.cz) 26.7.2012, 12:38
Oholíš se až vyhrajem ligu?

Tak určitě.... :-)
Lisaj (GURYZ@seznam.cz) 26.7.2012, 13:02
Zdar Juro! Sleduješ fotbal,popř. přímo anglickou Premier league? pokud ano jakému mančaftu přeješ? dík za odpověď a hodně zdaru v dalších letech i mimo led.

Odpověď:
Fandíme se syny Chelsea a když ne Premier league, tak Barca. Díky za přání.
Luis66 26.7.2012, 13:25
Heš,Heš Jirka Heš!!!!

Vsetíííín!!!
Filip (Wolkr.Range@seznam.cz) 26.7.2012, 13:34
Ahoj Jirko,
udržuješ si nějak kondici když nezačina příprava na hokej a sezona už skonči?A jakej sport rád dělaš když neni hokej?

Odpověď:
„Nějak“ se udržuji. Za tu dobu co sportuji, jsem si v podstatě vytvořil návyk k fyzické aktivitě a „odpočinek a nicnedělání“ je pro mě náročné :-), takže po fyzickou aktivitu se snažím vyhledávat. A co bych dělal, když ne hokej? Asi cokoliv u čeho je zábava a co by mi šlo.
Luis66 26.7.2012, 14:30
Ahoj

Jirko chtěl jsem se zeptat jestli budeš v nadcházejícím ročníku hájit barvy VHK:-), doufám, že budeš!:-)takový obránce se střelou od modré tady dlouho nebyl a byla by to velká zrtáta,kdyby jsi nepokračoval:-)

Odpověď:
Díky za kompliment, ale jak jsem psal výše. Velice rád bych byl součástí opravdu skvělého týmu a užíval si atmosféry v kabině a na zápasech, ale zatím to vypadá, že mi to mé časové vytížení nedovolí.
Další stránky
1234>>