Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
rst | Vsetín
17.10.2021, 22:55
 
M111:
Jediné, co mě napadlo, byl Hradec Králové.


Astrsk:
Ano!, při všech možných PK, HK či DK mě taky vždy v hlavě skočí tento Mladkův skvost. Mmch Svěrák mu jej vždy záviděl, se Smoljakem měli taky jeden song na téma zkratek, ale dle něj nedosahoval kvalit toho Mládkova Z PÉELER DO EMELER JEL JSEM PŘES ČÉESESER.
 
rst | Vsetín
17.10.2021, 19:25
 
Boha jeho a H.K. je kdo? Nějaký novodobý W.G.? Či M.L.?

Klhůfek, toho neznám, pamatuju jen asi jeho otce či strýce, nějaký Jiří Klhůfek, hrál tu za st. dorost (výborně!, junioři tehdy nebyli; to je taky.., kurnik tehdy nebyla extraliga a junioři, ale nejvyšší byla první liga a nejstarší mládežníci st. dorost) a pár zápasů za muže, pamatuju ho nejspíš hlavně ze zbytečného finále s Milevskem, pak se po něm slehla zem. )
 
rst | Vsetín
17.10.2021, 17:52
 
Reakce na Šupec: Stantien měl v plánu vyhrávat rozdílem...
Tak s P.K. * , to by se to postupovalo každému jedna radost!
No ale i tak, bez P.K., působit, jak kdyby mi uletěly včely..., třeba ho to ještě chytne.
Věta o napodobení postupu ČB mě pobavila.
----
* vůbec netuším, o koho se jedná
 
rst | Vsetín
17.10.2021, 16:15
 
Reakce na Luky: U Beranů vytahují historická jména, jako...
LUKY:
No to tak bylo cca od toho přelomu 60/70, že to tu stálo a padalo s gt hráči. Byla silná generace ta, co hrála nejvyšší soutěž st. dorostu v 76., 77. cca (Valchař, Husička), ale jinak mimo Kuželky všechno GT.
Vždyť i ten Lang, Bršlica byli GT. To samé starý McSorley, otec Tesil. I ten Minařík, první gólman, co pamatuju, byl z GT. Šůna, taky z GT, jeho prvním parťákem byl Luboš Peterka, brácha Gusty, taktéž z GT.
O Tabara Stuchlík Pecivál, komandu z kraje a druhé národní, Jirkovi Vodákovi, následně Romanovi (R.I.P. ) či Davidovi, Korčusovi, Zdeňkovi Okálovi, Pšurném a dalších nemluvě.
Mařák, Vlach, Tomson, bráchové Stavjaňovi, Kapusta potom už samostatná kapitola. Nebo otec a syn Veselí, Tonda a Ondra, oba nesmazatelně zapsaní jak tady, tak za kopcem.... Foršáka s Tesilem máme ve vedení dokonce.
Mohu to dát i s čísly Smajlík , ale za všechny, když jsi tu jmenoval sestavu... Tak pro mě je nejvíc do očí bijící, co se týče provázanosti GT/VS/ZL, signifikantní pro tuhle věc, útok Zlína kolem 1980 v boji o nejvyšší soutěž s Dubnicou tuším, Jiskra Vlach Pecivál. Pecka. Neboť: Pecivál pak VS přispěl k postupu z kraje a udržení druhé národní, Jiskra k postupu z druhé národní do první a k udržení této, no a Vlašáka zná i hokejový analfabet.
Z novodobé historie za všechny jmenuju Vaňouse a Mikeše (ne Pepu, ale A.M. ) . A koneckonců tam máme i bývalého šéftrenéra mládeže Luboše K.
Mmch teď při Stoupa Cupu, když hlavními hrdiny byli právě Mikešovi a vybrala se rekordní částka (potlesk a aplaus Blazovi a Čablovi vestoje), tak jsem se právě domníval, že se vybralo rekordně díky tomu, že Mikeš hrál hokej za Vsetín. Ale Bláža říkal, že se do toho opřeli právě Zlíňáci, tak jsem čubrněl....DÍKZATUVZPOMÍNKU:
Za mě klobouk dolů před Jackem, že to vzal. Před Jackem i Kondorem.
Nikdo nikoho nikam neposílal, Ty koni.
Přece přišel nový trenér (sám jsem zvědav, jestli v play off naučí někoho mimo Bergra a Vítka vlézt před bránu, hlavně notoricky známé firmy na atak rohu ledové plochy, mmch zatím mi přijde z tiskovek, že toho má plné brýle, je jak pod lékama, nebo ho to neba, sotva přišel, nevím, ale působí velmi zle nedobře, možná ale jen na mě, Nového Z. a pár dalších přátel, nevím), Jackovi nabídli dorost, ale ten nechtěl lézt Mirovi Barusovi do zelí. Tak vzal juniorku Zlína (jestli Ti to přijde nějaké divné, přečti si to, co jsem psal Lukymu. ) Podle mě to, že se stane brzy po odchodu Jack hlavním trenérem extraligového celku, nečekal ani Hromosvod s Tesilem a Foršákem.
Co víc, z Jackových mediálních výstupů jsem mile překvapen, má to hlavu a patu a čte se to až překvapivě dobře. Pokud ZL zachrání, bude to navíc pro něj jisté zadostiučinění, neboť ze ZL odcházel ve zlém, kvůli sporům s Ŕíhou...VSH:
Když jsme se viděli naposledy, tak jsi mi říkal, že si to neumí přihrát, založit útok, nic. Gólman nepodrží a de facto to hrajou jak ponocní.
A hle, jedna (první v sezoně) výhra venku, a už bychom dali GT s prstem v nose.
(Nesouhlasím, to by Okál, Kubiš, Köhler, Žižka, Němec a spol. museli hrát s obrácenýma hokejkama, potom možná... )

-------
S Ústím (pro mne) nic překvapivého, pouze to, že nedat ŽT gól v této soutěži i ze šatny, je to ještě jednodušší záležitost pro Trávu a spol.
 
rst | Vsetín
15.10.2021, 16:55
 
Eriku,
pokud budou sbírat body nadále jako doteď, v září jsou tady i bez fantazírování a přídělů Přerovu.
 
rst | Vsetín
14.10.2021, 22:56
 
* Jo pokud by to vs. fan tuto příp. situaci zvládl jako v ve finále 95 za stavu 0:6 a dál s grácií, potom by to šlo, ale měl by vs. fan takovou formu?
 
rst | Vsetín
14.10.2021, 22:44
 
Slůvko do pranice k třepání se na Zlín:
Když si vzpomenu na poslední zápas sezóny 18/19 s ČB, tak si pamatuju, že po sérii 4:3 s PV a vraždění neviňátek s ČB byl vsetínský fanoušek až na možná padesátku v kotli letargický, zdecimovaný a apatický. Poslední 2 minuty pak na to daly zapomenout, poděkování zimáku hokejkám za sezonu už celkem za to stálo, líbilo se to Prospalovi, o.k., ale jinak překvápko v podobě víceméně ospalého vs. fandy.
Co bych si opravdu nepřál, je baráž se Zlínem a stav 3:0 pro GT s tím, že by si pro záchranu jeli na Lapač. To by bylo pro otrlé a vlastně úplný opak toho, na co se asi každý třepe (vyplenit Zlín) . IMHO.
(Tak bych byl s těma velkýma očima opatrný a tvrdím, že lepší, aby spadli přímo, příp. se zachránili bez baráže s náma, což bych kvůli Jackovi a Kondorovi lehce skousl. )
... Pochopitelně tam ještě nikde vůbec nejsme, vzpomínku na ty postupy se skoro odřenýma ušima s Ústím a Vrchlabím a pak show maršála s Čagim; byla to jen řečnická otázka; hypotéza.

 
rst | Vsetín
13.10.2021, 09:19
 
Reakce na Davson: Dnes se bude na svazu chlastat...sváte...
Měls to připravené a čekal, až bude mít svátek, že to tu zahlásíš, nebo Tě to napadlo dnes při pohledu do kalendáře? Smajlík
 
rst | Vsetín
13.10.2021, 09:16
 
Reakce na Davson: Dnes se bude na svazu chlastat...sváte...
Smajlík Smajlík Smajlík

Jsi mě dostal! Smajlík
 
rst | Vsetín
13.10.2021, 09:10
 
Reakce na Plha: To mi přijde mírně pokrytecké, proti těm...
Ať Ti to přijde jaké chce, s Kondorem i Jackem jsem zažil tolik moc báječných věcí, že přát jim sestup, i když se švadlenou, by byla ode mě kktina. Navíc, když Jackovi přeju, ať se daří, což jsem mu dal slovně i písemně, a pak by si tu přečetl, že vlastně mé přání, ať se daří, byla velká lež, to by mi bylo bl bé (zdravím, Jacku!) .
Navíc neupéct to Hromosvod s Tesilem tak pro LJ nešťastně, že vzal GT, tak je vlastně tady pořád. Jasně, taky vyhlížím švadlení prozatím perfektně vytýčenou cestu s cílem v první národní. A pecka to bude.
Druhým dechem však musím dodat, že je ani nemám nějak extrémně nerad. Přece jen byli to oni, kdo nás nejvíc nakopl k Ligové dynastii, tak neměj je pak rád.
A ani to zas až tak nějak extra nevyhlížím. Mladším ročníkům to ze srdce přeju, ale víc třeba pro mě bylo být po čtvrtstoletí v Kopřivnici. Samozřejmě i v tom Zlíně by to byla šupa, ale spíš si říkám, že všichni by měli velké oči a skutečnost by proti očekáváním byla slabší.
Taky mám v paměti, že když sem přijel po svém skvostném působení tady se Zlínem třeba bůh Tomson, tak se mu dostalo bouřlivého přivítání. To samé Ivo Pešat. Hromové vyvolávání jeho jména bylo s husinou za krkem.
(Já pořád historicky řadím výš, co se rivality týče, Přerov, Hodonín a Havířov. Pak se k tomu přiřadil starší brácha, Zlín, o.k., ale ty předchozí jsem nenáviděl víc. Teď už permoník je slabý odvar kdysi atraktivního soupeře, Hodonín je bůhvíkde, tak zase proti čenži permoník/švadlena bych nic nenamítal. Smajlík )
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 21:20
 
Sui,
letos se stačí zachránit.
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 21:19
 
Mlho, že prostě zrovna těm dvěma sestup nepřeju, šimpanzovi jo.
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 20:21
 
Luky,
já měl cca před měsícem štěstí na to, jak Pišta Hufnágl unesl letadlo. 🤩
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 19:55
 
Na druhou stranu, pokud by se měl ZL zachránit, Jackovi s Kondorem to přát budu.
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 19:52
 
Sui:
Tebe jsem nemyslel.
Já mu taky přál, ať se tam chytí.
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 19:45
 
Snad tam Jack s Kondorem vydrží taky ten cca měsíc; pokud je někdo předurčen k tomu, postoupit se švadlenou do první národní, je to Šimpanz, o.k., však ve spojení s paní Bokrošovou dejme tomu by to mělo velký styl. :-)
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 19:27
 
M. Novák:
Když si vzpomenu, jak NEJMENOVANÍ (pssst) jedinci stříkali z Hromadovych asi 5 bodů vychytaných pro Zlín ... Smajlík
 
rst | Vsetín
12.10.2021, 19:21
 
Proč by si podřezávalo větev?
Jejich pád by byl max. zase o něco blíž.
My už jenom nespadnout a cokoliv navíc bude bonus.

Pánbůh prokázal opět smysl pro humor a Jack stejně jen navázal na historicky danou provázanost GT/VS/ZL, jaká u nás nejspíš nemá obdoby.
 
rst | Vsetín
07.10.2021, 18:44
 
Vajdiku,
děkuji Ti za rozšíření obzorů, co se různých novotvarů v našem krásném mateřském jazyce týče.
PRCÚSPĚŠNOST je krásné slovo.
A to bych si skoro tipnul, že nejen na ledě ji bude mít Kuba vysokou .. 😅👍

Ještě Mlha jak mě upozornil na tu smyslu nepříčetnou osobu z Vrchlabí, co nás zove přímo překrásně ZLÍN BÉ:
Ten si, než usedl za klávesnici/displej, toho čpavku tutově nejen čichnul, ale i přihnul. Smajlík

Včera Horst V. na ledě: doják převeliký.
 
rst | Vsetín
29.09.2021, 22:10
 
.... za jarah a pavelmikel mi je stydno... ano. i tady na fóru...
.. poslední slovo a už běžte hrát se Stantienem na schovku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HK MD Šumperk
VHK ROBE Vsetín