Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
rst | Vsetín
08.04.2022, 20:31
 
Asterisk:
Meduna už vyvádí na fb - to musí být hrozné vemeno LIVE. :-)

Co se Hodonína týče, tak ten modrooranž. mi přišel jako slabý odvar zelenočerného; navždy spojený s Karlem Buřičem, Milošem Říhou, taky ještě s Čemanem. :-)
Proto zelenočerným Drtičům (mj. Miris III) gratuluju k postupu - lidí tam taky chodilo dost; za mě o.k.

 
rst | Vsetín
06.04.2022, 22:22
 
"Finále začíná, valašský pocit křivdy ožívá" bylo hodně nízké, to jo.
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 21:28
 
Od Smajlík po klobouk dolů patří má reakce asteriskovi.
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 21:25
 
Smajlík
Jo.

Napsal, že 5:3 v prodl. viděl jen tady. A náhodou tím, že je to tady pravidlem a cosi kdesi, mě pobavil, i tím, že právě zrovna tam mají Ujčíka a Bedřicha.
Smajlík
A Ty mu, místo aby ses zasmál, odpovíš traktátem zakončeným výlevem o těch tonfách a valaškách, možná žes tedy nehysterčil, ale odvázal ses pěkně.
Trošku ode mě popíchnutí, no a vidíš jak ses chytnul, jen nevím, jestli tím množstvím závorek za dvojtečkou a pomlčkou mi to trošku (co? Smajlík ) nepotvrzuješ.
Mmch ale Jihlava mi už jen tím počtem vyloučených, jasně, třebas oprávněně, ale i tím posláním do tří v prodl., koneckonců i tím, že ten druhý hráli na tři útoky, přijde jako slabší psík, než kdy jindy. Nebo se ze VS stává pomalu a jistě silné psisko?
Ale pozor, za mě před Jihlavou klobouk dolů, jakkoli jim to ZŽ v tom druhém zejména asi sami usnadnili, ty veletoče, tak přece jen, před vůlí i uměním toho mančaftu (můj) klobouk dolů.

Díkzatuvzpomínku:
Nerozumím otázce, ani nemusím rozumět všemu, tak odpovím třebaaa:
S Prostějovem!

FansBPH:
Sorry, můj problém, přijde mi pořád, zas a znova, že jedni a ti samí někoho po extra výkonu plácají po ramenou, po třeba dni blbci jej posílají do pekel. A furt dokola.
Kámoš mi dnes povídá "ale hlásí se k tomu mančaftu najednou lidí, co?" Což mě pobavilo.
Ostatně přečti si, co dnes napsal Setteinz. Smajlík
 
rst | Vsetín
06.04.2022, 15:21
 
Já tu vetaci chápu. 5:3 v prodl. jsem taky nejspíš nikdy neviděl, ale abych tu pak hysterčil s valaškama a tonfama Smajlík , navíc je ten rozhodčí měl zařezat už u čuňat. Tak co s ním(?)
Mmch mi přijde, že vy tu pobrekáváte pro jistotu předem. A když si vzpomenu na loňské Vlachovo břevno, jak tu byly potoky slz i oficiálně, tak mě jímá hrůza ještě dnes.

----
Rád to tu pročítám, nelze si nevšimnout, že ačkoliv se již teďka jedná o nejlepší výsledek mimo ten zázrak na ledě ve vsetínském podání 93 - 01 plus následný elh dojezd, prakticky po každém zápase se tu hledají oběti a viníci toho kterého, nevím vlastně čeho. Jako kdyby si tito diskutující neuvědomovali, že jsme ve finále(!), o kterém si někde jinde můžou nechat max. zdát v mokrých snech.
To je furt Venkrbec, pak Venkrbec o.k., pak zas Venkrbec, co na tom, že bez něj, resp. jeho zařazení do první lajny v tom masakrálním boji se Slavií místo vyzmizíkovaného Vlacha (ten je teď v kurzu! mmch, musím se smát, ač jej mám moc rád), tak tu teďka detektivové hledající viníky něčeho můžou leda tak vzpomínat na Tondu Pechance. Na toho vzpomínají vlastně i teďka, jasně, s ním by to proti Poletínovi byla brnkačka. Ještě Teper chybí, abyste tu někdo vzpomněl, Teper vám nechybí? Asi ne, tak další pán na holení - Smetana. Co na tom, že ten kluk je v nějaké pětce all stars play off, že jo(?), je vyskoý, šup s ním do pytle s Venkrbcem.
Já vám povím, já vám řeknu - víte vy, co bych za takový úspěch v podobě finále dal v 91 - 93? Tvl jestli by mě tehdy napadlo jebat do Miry Stavjani nebo Tomsona, a to skončili mimo play off, ale jinak nás táhli jak neutahatelní koníci.

Náhodou, mě to neskutečně baví, že jsme ve finále a ještě dokážeme dostat góla při 5:3 a v bráně si dovolíme mít na nájezdy Kubo Málka. Smajlík
 
rst | Vsetín
05.04.2022, 21:25
 
Ten obdržený při 5:3, to mi přijde hodně vsetínské; otázka zní: dostali bysme gól i při 5:2(?)
------

O tom, že komentátor bojuje s těžkou nemoci, tu někdo psal již na podzim, tipuju SzV z východního Berlína - dle mě insider z největších, neboť jeho infa vždy stojí za to, navíc se teďka při play off odmlčel, čímž své insiderství jen potvrzuje.
Již tehdy jsem chtěl Radistovi věnovat pár řádek, ale říkal si, že by mu to bylo nějak nepříjemné, tak jsem to nechal být.
Ale když už se tedy teďka ozval, tak tedy - Radisto, pamatuju, jak jsem Tě loni peskoval, že si máš na to komentování přibalit kapesníky.
Dnes, když jsem to tu četl, především Tvé vyjádření, potřeboval jsem ty kapesníky spíš já sám.
Drž se, komentuj, co budeš stačit, mně přijdete, i když znám jen z loňska z doby covidove, všichni o.k., je logické, že fandům hostí budou domácí komentátoři připadat, že drží palce domácím. No a?
Tak ať Ti dělají ZŽ jen radost. Mmch nářky některých Ti musí přijít významově neskutečné nicotné, k smíchu a k pláči zároveň.
Z drbanů, co kdesi cosi napíší, i když jim tam kdesi někdo o Tvé nemoci píší řádek před nimi, jak jsem se teďka dočetl, si nic nedělej, příp. jim odpusť. Asi.
Fandím Ti!
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 13:31
 
Reakce na shakki: Četl jsem článek na isportu ohledně zi...
Jo, Vyměňovala se "včera" a vyměnit se musí zas.
To nevymyslíš, ale progres nezastavíš. Vyměnit je dnes, přijdou kkti zase s dalším vázáním a ukotvením a 75procentním čímsi, co zrovna obšlehli z Kanady, jenom aby buzerovali kluby s fanoušky mimo elh. Asi.
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 12:49
 
Reakce na Rad87: Mimo jiné, můj strýc, Karel Orel,mimo j...

Mně byl sympatický a přesně: kapitán Opavy.
Mmch i když to byl PÁTEK TŘINÁCTÉHO (října 95), tento match (resp. ten VÝLET s fotbalem spojený, že jo) bych si dal ještě jednou. Přičítám sladkým sedmnácti a tolika novým vjemům a všemu, v okurce mohu přiblížit, i když to asi na stránky VHK nepatří, až to pěkné není.. řeklo by se, ale ba naopak - byla to romantika jako svině.
Co mi tam přišlo jako jedno z mnoha parád, bylo to, že jsem se tam cítil jako na Lapači. FAKT! Tehdy to na fotbalech nevypadalo vůbec jako dnes, kotle byly, ale aby někde fandil celý stadion, nota bene s podobnými pokřiky a nápěvy jako na Lapači, to ne, ale právě v té Opavě, smál jsem se, ač fanda Sparty (mmch s chováním velmi rizikovým, protože všude byli právě chachaři, kteří tehdy přijeli "pomoct" Opavákům proti Spartě (z dnešního pohkledu komické, ale skutečně jak jsme tam přijeli s šálama kolem pasu, ihned nás odchytili četníci, ať si je dáme pod mikinu, že se to celý den tam rve Sparta Baník v hospodách, mnoho zatčených), tak atmosféra byla naprosto bombovní(!!!), třeba Ostrava v té době (opakuji, v té době) byla co se hlasivek týče, proti Opavě jalová.Strýc v čase 1:11, chtěl jsem říct Smajlíkodkaz
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 12:13
 
Reakce na VSH: K čemu aréna kde se nesmí vůbec nic, poma...
První věta mé reakce patřila Třinci.
 
rst | Vsetín
03.04.2022, 12:11
 
Reakce na VSH: K čemu aréna kde se nesmí vůbec nic, poma...
Nic proti nim, ale protože to jsou extraligové piče.
A tak je to se vším.
Nějaký kkt rozhodne, jasně, prachy prachy prachy, ale že jde český hokej do hajzlu (ruku v ruce s atmosférou), tady těm mamrdům, kteří VLASTNĚ(!!!) pořádnou atmosféru (ruku v ruce s hokejem) možná ani nezažili, tak tady tito hnoji pak přijdou POTÉ, CO ROZHODLI O MINIMU MÍST NA STÁNÍ V TÉ JEJICH "EXTRA"LIZE, s myšlenkou - rozšířit místa na stání.
Ťuk ťuk na hlavičku, řekl bych synovi. Tady ti však - hurá do skupiny BÉ "mistrovství světa."
(Omlovám se za sprosté výrazy, ale pro ty bytosti, co rozhodují o nastoupené cestě hokeje směr ř.ť, synonyma neexistují. )
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 20:41
 
Reakce na setteinz: Pokud to mělo být vyprávění a neměl ...
Co se odchovanců týče, v tom srpnu 91 nastoupil na Tyršovce za Baník i odchovanec vsetínské Zbrojovky Karel Orel (předtím Vítkovice, po Baníku pak Opava) .
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 19:44
 
(Asi Setteinz to ocení, ostatní to preskočte)
Ještě teda poslední perlička:
Jak se psaly Velké slohové písemné práce ve škole. Tak v osmé třídě (květen 92) jsem 4. velkou písemnou slohovou práci věnoval právě svému výjezdu do Zlína na finále poháru Sparta - Baník.
Dal jsem si s tím velkou práci a domníval se, že udělám dojem, protože těžko někdo mohl nabídnout atraktivnější věc, navíc to byla jediná slohovka z těch 4, která mě bavila. :-)
Ale učitelka češtiny byla jiného názoru, vyčinila mi, že si snad dělám srandu, dostal jsem nějaké kázání, a bylo.
Konec hlášení.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 19:07
 
Dovětek k Palicovi:
Jen dodám.
Dnes je třeba trend, právě možná tomu monstroznimu hnaní hokejek na zteč na škodu, že pomalu všechno stojí na supporteadrovi.
To je prostě neskutečná řehole.
Kdysi byli taky předvolávači, ale nestálo to na nich po celou dobu, měli oddych, příp. když se něco rozjelo dříve odjinud, již se "jen" přidali.
Teďka, říkám, je to trend, megafon, ale nezávidím jim, protože to je makačka, jakou si málokdo dovede představit.
Já sám bych dal tak minutu, dvě, pak bych se musel jít ven nadechnout, vydýchat, popadnout dech apod., před 20 lety bych dal max. třetinu, tipuju.
Právem jsou Čert/Propichnuty puk/někdo z mladých celebrity ne menší, než třeba kapitán hokejistů. Ba naopak.
Hansfans:
Všechny plachty jsou reakce konkrétním diskutérům.
A už toho nechám, hodně štěstí vs. supporters ve finále a jak pěkně řekl Lišaj:
Vsetín Forever.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 17:47
 
Reakce na palica: Já už mám své cca 2 desítky let odeřva...
Vím přesně, co chceš říct, a nejsem sám.
Pořád to stačí na to, že je soupeř z toho tady mnohdy paf.
Výborné je to tu, když se slaví. Jako poslední 4 zápasy, kdy to bylo v 10. minutě min. 3:0. Pak ta slavící atmosféra dělá na hosta dojem. Ale pokud je to na vážkách, loňské sněhy jsou pryč, hokejky si musí pomoct samy.
A je to na dlouhatánský rozbor, ale strašně moc dělalo to, že devadesátky prostě byly hooodně kalicí dobou, navrch ti plní sil (15-20) byli na Lapači všichni uvnitř a ne nikde jinde (na dýchánku, na rande, v kině, v jiném městě za zábavou, ve škole, příp. s učebnicí, u počítače, s notebookem, s playstationem, s konzolí, v hospodě, na chlastačce v ulicích města apod, kdepak, všichni byli na Lapači s nějakou hladinkou v krvi). Dlouhatánské chorály se pěly za rozhodnutého stavu (v té 94/95 tedy max. s Jihlavou a ve finále za 0:6 s GT), jinak celý Lapač dunivě burácel hromové pokřiky a nutil naše hokejky donést puk do brány třeba v hubě.
Buď rád, žes ten Litvínov, televizní Olomouc v ZČ, Litvínov v play off z 0:2 po druhé na 4:2 dal, to už nebude. Mé čekání na Havířov 91 (po kterém se Zubík rozhodl, že bude valit háky sem a nikde jinde), už se taky změnilo v pověstné čekání na Godota.
Reaguji na Tebe a na nikoho jiného.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 17:43
 
Reakce na Lisaj: Rst - me to povidej,pulka moji rodiny f...
Samozřejmě že nikdy nikdo z místních sparťanů nikdy neřval při zápasech s pražskými kluby - ani s DP Praha, ani s US Praha (Dopravní podniky, resp. Uhelné sklady, mančafty vysokoškoláků, které jsme potkali při cestě za postupem z druhé národní do první národní v 90/91, účast v Praze 2 X 200 Vsetíňáků), ani se Slavií, natož se Spartou, o pražských k...ch.
Budeš se divit, na Spartu neřvali hanlivosti ani ti fcb, kteří již byli třeba v kroužku u Pišty.

Závěrem domněnka k tomu vašemu doporučení, jak chodit a nechodit:
Opakuji, já jsem pro, ale prostě chápu, že spoustu lidí to nadzvedlo, když kromě VS tam uvidíš skutečně max. ty cirkusácké kombinace VS/FCB, což fakt nepůsobí dobře a imho se to vyrovnává té nemódě hokejový dres na baloňáku. Nebo ne nadzvedlo, možná je trefnější - pobavilo - protože stačilo možná napsat "vy, kteří nosíte na hokej věci s FCB tematikou, nechte si to napříště mimo hokej, děkujeme." Asi.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 17:39
 
Reakce na setteinz: Kupodivu to bylo tenkrát v pohodě. S...
Zbrojovka hrála s Baníkem v srpnu 91. Poté, co vyřadila v předkolech nejprve Slavičín a pak dokonce druholigové (druhá nejvyšší soutěž, ne jak v hokeji, kde se třetí nejvyšší říká dnes druhá liga a druhé nejvyšší říká první liga) Válcovny plechu Frýdek - Místek na penalty.
Tak přijel na 1. kolo Českého poháru Baník a s ním 50 - 80(?) chacharů. Někteří vymóděni v bílých pláštích, jaké nosili učni třeba v obchodě, samozřejmě tedy již v bílomodrých. Hodili nějaké konfety, dojem na mě dělaly modrobílé (nevím, jak to tehdy lidé dělali, modrobílé létaly i na Sigmě a na Spartě třeba červenožlutomodré, fakt by mě zajímalo, jak tady ty věci v dobách "udělej si sám" dokázali) a v závěru hodili před sebe tuším 2 megadýmovnice. Stáli vedle tehdy ještě monstrózní dřevěné hlavní tribuny na stání pod střechou blíže k Markovi. Dnes je tato část jedinou zrekonstruovanou částí kdysi krásného stánku pro fotbal.
Zbrojovka se půlhodinu držela, 0:0, říkal jsem si, že bude překvapení.
Do půlky 0:3, konec 0:10 a bylo. Pak večer ve sport. zprávách hlásili výsledky prvního kola Českého poháru a tyto svítily na obrazovce, např. Karlovy Vary - Sparta 0:2, Dvůr Králové - Slavia 1:3 apod., až dole u obrazovky svítilo velkým hůlkovým (dnes by se řeklo CapsLockem) ZBROJOVKA VSETÍN - BANÍK OSTRAVA 0:10. Byl jsem strašně pyšný na Vsetín, že se dostal na televizní obrazovku, fakt moc. Zároveň mi to ve světle ostatních výsledků přišlo, a dodnes přijde, mírně komické.
Kámoš, co tehdy za Vsetín nastoupil, dával pak po více než 10 letech u piva k dobru historky z toho zápasu, jak se slézali na Tyršovku s kopačkama v igelitce, když Baník přijel perfektním, luxusním parníkem, jak v zápase za stavu 0:0 "zajel" v souboji do tvůrce hry Baníku Časka, který zůstal ležet, a když se zvedal, řekl jen dotyčnému s lítostivým hlasem: co blbneš? Aby pak byla desítka.
Baník měl tehdy mančaft jak hovado, zmíněný Časko, v bráně Schmucker, který mi přišel nepřekonatelný, Záleský, Ollender, Sialini, Zelníček, Nečas, Chýlek, Škarabela, k nim úplní mladíčci Galásek, Slončík, Řepka (taky hrál na Tyršovce), ne nadarmo sezónu předtím vyhráli Československý pohár (6:1 s Trnavou - tam dle mě vznikly dobré vztahy na trase Ostrava - Trnava mmch), a nakonec dokráčel až do finále Českého poháru se Spartou, která měla mančaft ještě víc jak hovado, porazila v nultém ročníku LM třeba Barcu, kde podlehl 13.5.92 ve Zlíně této nabušené Spartě 1:2. A to už je zas jiný příběh. (Nelze zapomenout všudypřítomné válející se chrápající chachary na zlínských travnatých plochách, ale přesto, že to byli zvalanci, tak jak jich bylo všude moc, budili respekt.)
---------
Nikdy bych nevěřil, že zde někdo vzpomene Čoudyho, který skutečně byl vůdce Sparty na přelomu osmdesátek a devadesátek. Pamatuju ze Stadionu (časopis o sportu, týdeník, 3 Kčs, nedostatkové zboží, ve všech trafikách brzy po otevření vykoupen), kde tehdy vyšlo na pokračování povídání s fanoušky, byl tam za Spartu právě Čoudy a Míča, za Plzeň Zdeněk Pavel, nyní známý jako Pitralon, plzeňská legenda, a pak někdo z hokejových Pardubic. Výborné čtení!!
Co bylo legrační, že ten Čoudy tam ze sebe dělal víceméně svatouška, že za nic nemohl, vždycky se jen jakože bránil a tak. Jenže když ten Stadion vyšel, tak pak chodily dopisy a reakce z celého Československa od rozhořčených fanoušků, že právě tady ten sparťan, se kterým byl veden rozhovor, rozpoutává všude možně potyčky a šarvátky, fakt se to dobře četlo. Mmch Čoudyho všude poznali, protože měl nápadnou bradu. Ale domnívám se, že toho Vsetínští nějak neznali, ale Čoudymu byl jeden hooligan Sparty velice podobný a ten tu párkrát z Prahy na VS skutečně byl, tak jestli sis je nespletl. Ale taky figura na Spartě legendární.

To čtení ze Stadionu nechybělo tuším v Pájově bibli chuligánství, kterou když si např. Třipíva přečetl cestou na finále do Třince v 98. roce, jal se zničit autobus, ve kterém přijel.
A třeba zrovna ten Pitralon vzpomínal po dlouhých letech, že Sparta hlavně po Havlově amnestii byla neskutečně silná, protože se jí vrátili trestaní lidé, kteří měli do beránků daleko. Tak jsi tam na některé třeba zrovna narazil, když tam ty Plzeňské nevybíravě lustrovali.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 06:53
 
*
S posledními úspěchy Slavie navíc člověk pozoruje, kolik přátel a známých se vlastně hlásí i ke - Slavii. Smajlík
Co pamatuju z dětství, s kamarády jsme si vždycky říkali - od Valmezu nahoru je to Baník.
 
rst | Vsetín
31.03.2022, 06:28
 
Lisaju,
Sparta je nejslavnější klub v ČSR. Můžeš s tím nesouhlasit, ale to je tak všecko, co se proti tomu dá dělat. Logicky se k ní hlásí i lidé z východu Moravy.
Konkrétně na Vsetíně kdysi dávno dokonce existoval fotbalový klub Valašská Sparta Vsetín. A nehrál tady žádné druhé housle, místní chodili nejvíce právě na něj.
K Baníku se hlásí lidé taky proto, že je to u nás, dá se říct, slavný klub. V dobách, kdy jsem začal fotbal vnímat, měl mnohem hostí pověst než dnes - fandili a jezdili s ním ve velké míře cikáni a feťáci - čichači toluenu - odtud přezdívka FC Toluen Ostrava; Čichači apod. - odporné.
Objektivně to byl mnohem méně sympatický klub než dnes, opravdu.
Dnes je to jinak a mladí, co se otřou o fandění a chtějí být IN, pro ně bývá Baník první volba. Asi.
Podobně Vsetín v hokeji - velmi slavný klub. Těžko bys mu fandil, kdyby nebyl v hokeji z nejslavnějších v ČR.
Je to dobře, protože díky tomu ustál vymazání z mapy a návrat zpět přesto, že třeba hned kousek vedle je další hokejový gigant, náš starší brácha - Zlín. Což je až neuvěřitelné, že VS má místo na Slunci přesto, že všichni odsud ještě včera mohli jen kousek popojet a byli by na extraligovém hokeji.
To už jsem odbočil, ale kdysi Baník pro lidi zde, když si člověk zde vybíral, ke komu se bude hlásit, rozhodně nebyl první volbou pro puboše, jako dnes.
Navíc některým tu Spartu tloukli do hlavy prakticky od narození, takže jakási tradice zde skutečně je.
 
rst | Vsetín
30.03.2022, 21:38
 
Abych nezapomněl, Lišaj,
o těch symbolech klubů NHL psali jiní, že už v tom teda nemají na Lapač chodit asi :-), já jsem to přimontoval do svého příspěvku, neboť mě to pobavilo, navrch přihodil historku s šálou tučňáků.
 
rst | Vsetín
30.03.2022, 20:29
 
Setteinz, Tvé zkazky z prehistorie mě velmi baví číst, ale promiň, někdy mi přijde, že píšeš pod halucinogeny.
V 91. se to nerozlišovalo(?!) 🤦 Smajlík
Tak to mně pud sebezáchovy v tom 91. roce velel jednoznačně velmi přesně rozlišovat, kam si v čem na fotbale/hokeji stoupnu. Smajlík

A proč bys nemohl přijít s čbm retrošálou na VS nyní, to teda nevím; nesmysl.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.