Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
24.06.2020, 09:51
 
Reakce na VSH: https://hokej.cz/trofeje-ve-skupine-vycho...
Petr Hromada by si fakt zasloužil šanci u nás chytat. Jak už jsem psal tak si na tom trvám, že kdyby ho Goiš nezranil, tak jsem to finále nad Přerovem vyhráli.
 
11.05.2020, 15:17
 
Reakce na VSH: Je třeba povolat Hroudu a dát mu důvěru ...
Souhlasím Kdyby tehdy Hromadu Goiš v předposledním zápase nezranil, tak jsme tehdy ten Přerov porazili.
 
06.05.2020, 15:06
 
Píše tam právě "Peru se jenom v případě, že se něco stane mně nebo gólmanovi, jinak do toho nejdu."
 
06.05.2020, 15:05
 
Sakra spletl jsem sem přízpěvek, myslel jsem, že by se nám hodil ten Jan Srdínko ze Slávie (nevím jestli je to syn Srdínka, nebo jen shoda jmen) co při hokeji ještě dělá MMA.
 
06.05.2020, 15:03
 
Reakce na hokejvsetin: Ne ne, toho berem!! https://hok...
No ale ten by se nám fakt hodil, třeba tehdy, když Goiš zasedl Hromadu a zranil ho před rozhodujícím zápase finále, tak jsme to na něho furt jenom zkoušeli po dobrém a nakonec nám dal ještě rozhodující gól :(.
 
29.04.2020, 13:21
 
Reakce na asterisk: Eriku, csfd je jakysi nezavisly port...
WarnerBros maji místo fóra svůj oficiální twitter a facebook a lidi jim tam taky dost kritizují.
 
29.04.2020, 10:25
 
Reakce na asterisk: Erik2: a posilaji je standopede neka...
Samozřejmě že je tam posílají. Stačí si třeba na čsfd přečíst komentáře s hodnocení "odpad".
 
29.04.2020, 10:13
 
Reakce na asterisk: #2 ad prace u pasu: tvoje teze o Oso...
Ale samozřejmě že i divácí na internetu herce, filmy a divadelní hry hodnotí. Podle mně se to zbytečně zveličuje, myslím, že snad každý, včetně vedení a hráčů chápou, že na internetu může blábolit prakticky každý a že to láká i notorické stěžovače a choleriky. Časem ty nicky pak každý zná a je jasné co asi napíšou.
 
28.04.2020, 14:48
 
Reakce na cannibal: to Erik2: a co by tady Hromada dělal...
Tak Čechmánek byl už taky odepsaný v Hodoníně než se chytnul a dotáhl to až do NHL. Já si pořád myslím, že Petr Hromada by ještě měl dostat šanci.
 
26.04.2020, 11:37
 
Já jsem furt doufal, že se třeba ještě Petr Hromada vrátí, to mně tehdy mrzelo že tu nepokračoval.
 
16.03.2020, 14:22
 
Nezlobte se, ale ten Dopita to napsal fakt dobře. Na tom Vítkovi to jde fakt strašně moc vidět jak moc se zlepšil. A na Dopitovi jde zase vidět, že má hokej rád a že to dělá i pro radost a že chce těm hokejistům pomoct se zlepšovat. Za mně bych byl moc rád, aby tu Dopita zůstal.
 
19.02.2020, 10:39
 
Reakce na pavelmikel: Pukpuk. Bohužel na všechny tyto ak...
Minimálně třeba já o tom nevím, že změna trenéra je nevyhnutelná a myslím, že se tým zlepšuje a hodnocení bych nechal až na konec sezóny. A hlavně nechápu to podceňování soupeřů, objektivně je prostě Přerov dobrý a neporáží jen Vsetín ale i ostatní soupeře. To samé České Budějovice. Otázka je jestli to neudělat jako z Hlobilem, který by si taky zasloužil vzpomínku, a nevyměnit Dopitu za Dopitu.
 
20.01.2020, 09:47
 
Reakce na Rst: * spíše 15 kg...
Zase Radim Tesařík nebyl taky žadný kolohnát (cca 180 cm) a jaký to byl obránce. A Jaškin mi taky nepřišel jako úplný hromburác. Tím chci jenom říct, že výška a váha nejsou všechno. Podle mně by bylo nejlepší kdyby dojel Jaškin a beze srandy udělal, jak se teď říká, skills workshop na téma jak střílet ty jeho záhadné střely.
Jinak co se týká Budějovic, tak mně strašně štve, jak se strašně lísají když přijedou a přitom zároveň dávají furt najevo jak je pro ně ta pralesní liga ubohá, že ani fandit se jim nechce, jak je to všechno pod jejich úroveň. Z tohoto pohledu si myslím, že jsme je v sobotu pozdravili správně. I když někteří jejich útlocitní fanoušci z těch neslušných slov asi omdlévali, to by se jim přece v extralize nestalo!
 
06.01.2020, 16:42
 
Reakce na ace81: Jeřábek si myslí, že je útočník :))...
Mně se zdá, že někde v rozhovoru to po něm chtěli i trenéři. Že říkali, že je už taky moc nebaví jak je u nás málo kreativních obránců, jakože je to strašná nuda, tak že mu dávají šanci aby si to vyzkoušel. I když v playoff to bude chtít hrát asi trochu jinak.
 
06.01.2020, 16:25
 
Já spíš souhlasím s tím co je napsané tady odkaz "Hokej mají pojatý, aby děti bavil. Funguje to do nějakých čtrnácti patnácti let. Nehraje se, kdo udělá víc chyb. Nikdo neřve, děti se nestresují. Jen ať se ukáží, co v nich je". A podle mě to platí i pro diváky, že by se měli hokejem víc bavit a ne pořád číhat na každou chybu a hned to rozmazávat a hráče zatracovat. Pokud to někomu opravdu nejde, tak trenéři přece nejsou hlupáci a nenechají ho tam. Ale hráči by měli dostat šanci a taky by se měli tím hokejem bavit. Fakt to neberte tak strašně vážně.
 
06.01.2020, 15:48
 
Reakce na vajdik: Gerard - nikoho tady neoslavuju - a né...
Zrovna ten Odra Holomek má +11 bodů. A Jeřábek je mladý kluk, co se to ještě učí a když hraje to co má a nevymýšli zbytečnosti, tak hraje v pohodě.
 
03.12.2019, 14:15
 
Reakce na Rst: Mě třeba víc, než ty vaše posrané body za...
Ještě zapomněls na to, že místo reprezentace České Republiky bude hrát mistrovství výběr soukromého spolku Český hokej se svým soukromým logem. Přitom podle Zákona o užívání státních symbolů ČR § 3 odst. 1, písmena g) se užívá k zevnímu označení dresu sportovců reprezentujících Českou republiku velký státní znak a ne žádné načmárané logo. odkaz
 
28.11.2019, 12:26
 
Reakce na jakaka: jak to Jenáček provedl že si dal ruky ...
Tak to byla asi hlava, už si to přesně nepamatuju Smajlík
 
28.11.2019, 11:33
 
Reakce na Rst: Asterisk: Vím přesně, o čem mluvíš. Pamat...
"Milí vsetínští fanoušci, přestaňte po každém klopýtnutí připomínat hysterky, prohry k hokeji patří." Tak pod tohle bych se hned podepsal, líp to ani napsat nešlo Smajlík . Já tu negativitu prostě nechápu, kdysi v Přerově si pamatuju, že jsme ve finále hokejistům zastleskali i když jsme první zápas u nich prohráli 9:1 a Jack tam stál celý smutný s rukama v dlaních. To fakt není o tom, že se pořád jenom vyhrává.
 
19.10.2019, 08:53
 
Reakce na Plha: Chlapci, kolik z vás, co tady tak hlasit...
Břeclavi se musím zastat, pro mně to byly super výlety. Dalo se jet vlakem tam i zpět, naproti stadionu je pivovar. Taky je tam velký prostorný stadion, chodby jsou tam úplné bulváry. A hokejisti v Břeclavi nám nikdy nedali u nich nic zadarmo, fakt se snažili a bojovali. Nezpomeňte že to nebyla žádná farma, ale normální klub. Já jsem to tam prožíval hodně a na některé zápasy tam vzpomínám rád ještě teď.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín