Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
17.09.2021, 08:07
 
Hmmm... máme za sebou první zápas a už je to tu plné zvratek od výherních srráčů. Prosím, berte to osobně, týká se to tu velké části z vás.
Není to o tom, jak tu někteří z vás demagogicky vytrubujou, že se tu nesmí kritizovat. Tady totiž až na pár výjimek žádná kritika nezazněla, většinou tu jen čtu výblitky frustrovaných jedinců. I ten Asterixem (promiň za zkomolení přezdívky, já to tak vždycky čtu, i když vím jak je to správně) zatracovaný Vajdík je docela (+/-) v pohodě oproti některým jiným.

Takže už po několikáté - je to veřejné fórum. A jako téměř každé takové fórum svádí určité jedince k vyjádření svého názoru méně kultivovanou formou než by to sdělil v jiné situaci. Prostě klasičtí internetoví hrdinové. Uvědomte si, prosím, že ty vaše výkřiky zde jsou to samé, jakobyste při zápase vyřvávali nadávky a různé hanlivé pokřiky na NAŠE hráče. Tohle se prostě na Vsetíně nikdy (alespoň co já pamatuju) nedělalo. Takže by se to nemělo dít ani zde. Byli na Vsetíně i hráči, které jsem opravdu neměl rád, jako příklad třeba Táborský, Zábranský, nebyli celkově oblíbení (alespoň mi tak dle mého okolí připadalo). Ale ani na ně se nikdy sborově neřvalo. Takže - kritika je v pořádku, ale trošku kultivovanou formou. A hlavně by měla zaznít i PODPORA!
Nemyslím si, že NAŠI hráči jsou takové panenky, že by neunesli tyhle výblitky, které si tu přečtou. ALE věřte mi, že je daleko více nabudí, když tady - na domácím fóru - ucítí podporu a víru, že se rozjedou.
Tak si prosím sáhněte každý do svého svědomí - jestli jste fanoušci svého týmu anebo jen a jen výherní věrní (kopirajt Rst) srráči.
 
16.09.2021, 20:28
 
No prostě tak nějak stejné začátky sezón - žádné senzace se jako vždy nekonají až sa to stane nekdy kolem přelomu roku standardem. :(
 
16.09.2021, 19:58
 
Chlapi, ogaři, ve všem kus pravdy, ale malé ALE...úplně všichni jsme byli natěšení na sobotu, fanoušci, hráči, jako by na vojnu měla přijet robka na víkend a .. NIC, takže první zápas jinde, Jihlava jeden z nějtěžších soupeřů, cesta, trocha nervozity, trocha nesehrání a výsledek je tady. Určitě je třeba se otřepat a začít znovu od začátku v neděli s věrným fanouškem v zádech :-)!
 
16.09.2021, 19:00
 
Reakce na setteinz: Milý Šupče, nemyslím si, že by to by...
Tak on je sakra rozdíl schánět hráče do ELH a schánět hráče do 1.ligy.

V ELH rozdilový hráč znamená někdo z KHL, popř. někdo kdo se "neztratil" v SHL / Liiga. Zatímco v 1.lize ti klidně udělá "parádu" hráč z 3-4 lajny elh, popř. lepší hráči z Allsvenskan,Mestis,Ebel nebo Alps Hockey League.

Jen by tady musel fungovat nějaky scouting, a né že se podepíše ten kdo si sám zavolá... Smajlík
 
16.09.2021, 17:08
 
Milý Šupče, nemyslím si, že by to bylo tak jednoduché, jak se to Tobě zdá.

Já opravdu netuším, jak poskládat takový mančaft, vždyť i Kladno má teď v extralize problémy, jak dostat do 1. ligy tzv. rozdílové hráče, abys jim přinejmenším nenabídl extraligové peníze, když sami extraligisti mají se sháněním hráčů problémy?

Platí, co jsem napsal, bídný stav českého hokeje se musí nutně odrazit i v 1. lize, tzv. rozdíloví hráči prostě nejsou (nebo to jsou veteráni hodně nad třicet).

ČB dva roky zpět měly extraligový rozpočet, se kterým se plácaly v 1. lize kdoví kolik roků, byla to spíš výjimka, nehledě na to, že nehrály ani baráž, ani play-off a následný rok byly v extralize suverénně nejhorší...

To už by bylo levnější koupit extraligu od Zlína...
 
16.09.2021, 16:29
 
Včera to byl hnus, ale naše obrana mě baví, protože můzeme dostat gól opravdu z každé situace nebo,, pološance,,. Smajlík člověk musí být pořád ve střehu.
 
První zápas a už je tu nab*... Na atakování EL to asi nebude, ale věřím, že se to ještě pohne.

Ale když už je tu řeč o výmluvách, za mě byla nejlepší ta od jistého premiéra: "Dané sliby nebyly zasazeny do reálného rámce"... Smajlík
 
16.09.2021, 15:07
 
Reakce na Vajdik: Supec - s rozpočtem VHK 21/22 neuděláš...
Dle toho jak se naš "předseda" chvástá navýšeným rozpočtem v těžké době a jaké obří sebevědomí a cíle má. Bych čekal že budem mít rozpočet minimálně dvakrát větší... Smajlík

Joooo ale holt slova nejsou činy, že? Smajlík
 
16.09.2021, 14:21
 
Supec - s rozpočtem VHK 21/22 neuděláš Motor 19/20.
 
16.09.2021, 13:59
 
@Setteinz
 
16.09.2021, 13:59
 
Ty si můžeš jít s Tobolou podat ruku a k ktomu předat pár výmluv do zásoby, alibisti...

A ano dá, jen by to chtělo při skládání týmu zapojit mozek a nehrát to každoročně na podprůměrnou obranu (S tím že není kdo ani nezačínej.). Stačí si vzpomenout na ČB dva roky zpět...
 
16.09.2021, 13:11
 
Střízlivě hypotetické srovnání aktuální papírové kvality s 93/4 :
golmani - 60%
obrana - 50%
útok - 75%
sakumperum - 62%
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
16.09.2021, 11:39
 
Reakce na jarah: Ace.. Tak to samé bude i u nás, pokud s...
Tak hlavně obrana vůbec nepodpořila útok, žádná souhra obrana - útok.
Jinak pokud si útočník musí vozit puk od naší branky k soupeřové, vždy pojede do plných a hlavně nikdy nepřečíslí.

Bez obránců typu Slováček, Teper to nepůjde.

V neděli nastavíme zrcadlo Smajlík
 
Pavelmikel | Vsetín
16.09.2021, 11:03
 
Překvapila mě Jihlava jaký hokej po taktické stránce na první zápas odehrála, blokovali střely hráli od zadu nedovolili námv podstatě nic.....velmi podobně jako loňské play Off... my byli opravdu jen komparzisti co se sešli ráno na rozbrusleni
 
16.09.2021, 09:46
 
Ace.. Tak to samé bude i u nás, pokud se obrana lépe nevystaví.. Málek chytne, ale 3 dorážky, to už nejde.. Pokud nás zatalčí do pásma, bude problém.. My nemáme ani moc obránců co do počtu, možná neméně s 1. ligy. Pokud by nemohl hrát Štach a Říha zároveň, tak neuhrajeme zápas se středem tabulky..
 
ace81 | Vsetín
16.09.2021, 09:05
 
Sorry nespasí.
 
ace81 | Vsetín
16.09.2021, 09:02
 
Reakce na setteinz: Prohra v Jihlavě zase takový průšvih...
Havířov je v problému hlavně kvůli obraně, sámotný útok tě nezpasí s dobře bránícími týmy(Měli Slavku a Třebíč), nám to zase ukázala bojovná a dobře bránící Jihlava.
 
16.09.2021, 08:57
 
Dá se vůbec v teď v 1. lize poskládat takový mančaft, jaký byl ten v sezóně 92/93. aby všechny výrazně převyšoval a hlavě hravě zvládl baráž?

Osobně si myslím, že ne, ona se ta krize českého hokeje musí projevit u nás na Vsetíně.

Kde vzít takové hráče jako Vlach, Raděvič, Čechmánek, když takoví nejsou ani v extralize?
 
16.09.2021, 08:39
 
Reakce na Majkl111: Tak Jihlava nás porazila opět stejný...
Také se mi vybavuje srovnání s play off minulý rok.S Žukovem a Čachotkým nás opravdu vynulovali. A ta naše střelba a vylučování.....ach jo.
Jinak někteří proroci říkali, že Šumperku to dlouho nevydrží a že příprava nic neřeší...2 kola je sice málo, ale jak vidno, pohodu z přípravy si přenesli do ligy. Tento rok nebude nikdo lehký soupeř
 
16.09.2021, 08:34
 
Prohra v Jihlavě zase takový průšvih není.

To bude až prohra s Kadaní!

Jen mi není jasné, proč je Havířov poslední, když tam hraje Pechanec...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.