Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
rst | Vsetín
27.09.2022, 20:25
 
Tak prej se zase pohoršovalo a moralizovalo nad tou vskutku parádní atmosférou, jakou na ELH nezaziješ, na NHL už vůbec ne, v přestávce nějaké extraligy na ČT a pak dokonce v hlavních zprávách mimo sport.
Tak tu hoďte kdyžtak někdo odkaz....
Četl jsem i Antošovu břitvu, ten zase přišel s hokejovým středověkem. Podobně jako vrazi v názvu strany ve vládě, přijde mi i název Antošovy rubriky zavádějící; mělo by se to jmenovat Antošova pěna na holení.
Ten název s břitvou mi totiž nedělá dobře a jsem pohoršen. Od břitvy není daleko k podřezání někoho živého.

Mmch ti jejich (gt) zlobivější (nápaditější, zábavnější) nechávají na zítřek s PV pole působnosti kašparům v dresech po kolena, takže štěstí, že jsme je stihli potkat, když fandili ještě jak se sluší a patří.
 
rst | Vsetín
26.09.2022, 13:28
 
Reakce na lateralus: Tak ten povyk v GT je vlastně hodně...
V 01/02 při vzniku tohoto pokřiku po nich ty boty letěly, cca 30, 40 párů. Sám jsem donesl asi 6 párů starých škrpálů a škorní. A když se začali jmenovat po paštice, letěly po nich zase paštiky - nutno dodat, že ty v měkkých obalech, na konzervu vepřového masa ve vlastní šťávě nebo lanšmíd jsme si netroufli.
Ale teď když mají tu družbu s Trenčínem, trenčanský párek s fazulou 415 g by po nich letět taky mohl. Smajlík )
odkaz

A včera jsem to tu nechtěl rozebírat, ale když už jsi to vzpomněl, tak přesně:
Ještě musejí ujít kus cesty, aby jim tam podobné věci dresy po kolena ještě lajkovaly, jako se stává tady, což mi přijde vždy komické.
Ale iluze bych si nedělal, přece i tady bylo nedávno vzývání po tvrdém potrestání našich mladých v kuklách a souhlas s 20tis. pokutami pro naši omladinu. A bylo by zase, stát se něco takového tady.

Asterisk: Napsat OD BAŤI je hodno vrchního ovcomrdího analfabeta. Smajlík
A náhodou tam ještě před hokejem pobavil koment někoho ze ZL "když to dělal, jebal barana." Smajlík

Dikzatuvzpominku:
No ale ty hokejky jim ale vážně moc nepomohly.
Proto říkám, raději nedomýšlet, jaké by to bylo prohrávat s nimi tady 0:2. Nebo jsi zapomněl, jaké to tu bylo první zápas play off po covidu se Slávkou? Naprosto příšerné. Pak byly snad 4 zápasy 3:0 v 10. minutě, tak to šlo...
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 21:10
 

Tomáš z Hradce Králové:
Nedivím se, s tebou se, co se fans týče, rozcházíme ve všem.

Byli včera na své poměry vynikající, za bránou předváděli support dle mého gusta a věz, že před těmi 15 - 28 lety bývali víceméně méněcenně potichu i po celé zápasy, utopeni ve svém krmítku.
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 19:18
 
Tesat do fansclubákých kamenů:
"Jako řvát smrt Vsetínu je trapné. Nemám problém řvát na rozhodčí nebo na hráče soupeře...."
😂
To jsou přesně oni! Tak je poznávám!


 
rst | Vsetín
25.09.2022, 18:07
 
Právě v přestávce hokeje na ČT sport reportáž ze vcerejška. Smajlík
Zajímavost: Ondra Němec to viděl jako já - fantastické z obou stran. Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 15:32
 
Závěrem,
Asterisk, Fan22:
Ta zpívající holčička v odkaze ještě před hokejem fantastická!
Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 15:25
 
Kdysi se mi líbil sarkastický citát charakterizující Facebook (hlavně v jeho začátcích) :
"Je úžasné znovu se setkat po tolika letech s tolika lidmi, které jsem nikdy neměl rád." Smajlík
Včera jsem si na ten citát vzpomněl, na to setkání po 15 letech to sedí jak z jedné, tak druhé strany. Smajlík

Ve stejném odlehčeném duchu mě napadlo poté,co maršál přispěl k vítězství zákrokem za stavu 1:0 (snad mi fans Kuby M. odpustí) :
Bylo úžasné sledovat po tolika letech chycený nájezd.
Smajlík
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 13:09
 
Ty bláho, tady je strana,co má v názvu vrahy (piráti) ve vládě, ale budeme perplex z nějaké performance a malůvky zlínskotrenčanského Bratrstva kočičí pracky(?)
To mi hlava nebere.

Zlín předvedl nejlepší výkon v hledišti, jaký jsem od něj zažil. A zažil jsem tam toho hodně.
Hlavní důvod jejich pěkného představení vidím v tom, že tamní hybatelé atmosféry rozhodli, že kotel bude za bránou a ne v tom jejich krmítku, kde byli, ať chtěli nebo ne, marní.
Navíc za tím plexem tím zápasem a atmosférou pěkně žili a tepalo to tam. Stejně jako u nás. K jejich smůle jim vůbec nepomohly hokejky, jejich (ne)hra je mi záhadou ještě teď, zároveň na druhou stranu, Husa, Bartko, Suhrada, Gago a mnozí další nejsou žádné hitparády, protože kdyby byly, hrají ELH.
A k našemu štěstí to padalo na té správné straně, tím pádem fandění v euforce je mnohem snazší.
Říkal jsem si, jak by to vypadalo na Lapači, kdybychom s nima tekli 0:2... Raději nedomýšlet a snad se to nestane.
 
rst | Vsetín
25.09.2022, 10:32
 
Davson:
Neměl jsem na mysli ani tak nikoho ze VS, ale na zlínském fóru fansclubáků je veselo.
Prej petice za očistu zlínského fandění, nadávání tam na ty, co dělali včera z jejich strany atmosféru; zkrátka k popukání.
Říkám, mě to z jejich strany bavilo jak nikdy, o našich nemluvě - taky velký výkon!
A ta nenávist mi ani nepřišla až taková, jaká se teď popisuje... Hodně tomu asi napomáhá to, že ty jejich motovidla hrály strašnou bramboračku, maršál je gólman, se kterým se cítím klidný jak za Čemana nebo dřív za Ivoše (jasně, nebo za Biegla s Hovim, ale tehdy jsme byli průchodoví v obraně); prohrát tam a vidět obuvníky slavit, asi by mi bylo z nich zle. Takhle - super zábava!

 
rst | Vsetín
25.09.2022, 09:21
 
Mně se to jejich choreo i fandění líbilo. Nebo ne že líbilo, ale nijak nepobuřovalo.
Lidová tvořivost.
V zápasech s námi nikdy nefandili lépe než včera. Navíc prohrávali, o to víc jsem byl z nich až překvapený. Navíc oproti svého času dresům po kolena vypadali docela dobře i vizuálně.

Pochopitelně moralisté mají žně.
Co bylo trochu jinak, i když bylo prý vyprodáno, oproti ELH letům mi přišlo málo lidí. Nebo ne málo; míň než když tam mohlo těch 9, 10 litrů... Žádné davy. Navíc Novesta zavřená, oplocená, ty schody, ochozené a opotřebované desetiletími událostí velkých zápasů a návštěv, tam připomínaly doby dávno minulé, působilo to tam na mě těžce nostalgicky a melancholicky; přesně tak to mám rád.
Devadesátky se zbytečně démonizují.
Řečnická: je větší škůdce Zubík, nebo zelenoúděloví fanatici?

 
rst | Vsetín
24.09.2022, 22:25
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: https://www.idnes.cz/hokej/h...
Tak tady to švadlení vemeno, které se udělalo při vzpomínce na porážku VS po třech letech v roce 98, se dnes zákonitě muselo hodit do Dřevnice, nebo co za kaluž to tam protéká.
Pobavil ten "pomyslný vrchol" tohoto vemena v roce 95 při finále.
Dodnes mi nejde do hlavy, proč jich na finále 95, "pomyslný vrchol," přijelo první den 5 a druhý den 15. Jinak byl ten "jejich" rožek plný Vsetínských.

Dnes zážitek s velkým Z.


LUKY:
Tvl díky, díky Tvému odkazu jsem si spočítal, že jsem dnes byl - po 15 letech, ano, na Kopřivnici po 25 letech to pořád nemá - na svém 30. výletě mistrovského zápasu Zlín - Vsetín, MUŽI.

A pozor, můžeme, můžete si o Zlínských myslet, co chceme, co chcete, ale imho se jednalo o jejich nejlepší představení a i jim patří dík. Oproti Skácelových fantasmagoriích - "pomyslných vrcholech" (i jiných, někdy mi přijde, že na naše titulové hody vzpomínají s větší slzou v oku víc gt fansclubáci než my samotní) byli dnes stokrát lepší.

Poděkování našim ultras, díky.


Tak a teďka zpátky na kolotoče musíš #zažít!
Smajlík
 
rst | Vsetín
25.07.2022, 22:21
 
Oxygene:
Jj. Jako by to bylo včera a ono 30 let.
Jen podotknu:
Toho 15letého (tehdy tedy psali o 16letém) učně mohli na Népstadionu ukázat i s onou "slovanistickou vlajkou", kterou vyvěsil v tom 92. roce. Jako v tom Reflexu. Fotky té vlajky by se daly jistě dohledat.
Na vlajce bylo nahoře ŠK Slovan Bratislava, dole hooligans a uprostřed kelťák.
---
Hodil jsem to tu, protože jestli tohle není příběh jak hovado na film, tak už nic. Pro mě jednoznačně to, že tam ten chlapík byl, je nejudálostí úvodních kol pohárů.
Z mladého skinheada argentinským hipíkem; říkám, na film.
 
rst | Vsetín
25.07.2022, 14:52
 
Možná proto, že s fanoušky Ferencvárose měla za sebou celou řadu vlastních střetů.
Antošík se nakonec odebral domů letadlem s fotbalovou výpravou Slovanu, poté co se podíval na celkem nudnou bezbrankovou remízu. Autobus cestou na letiště opětovně zasypaly kameny. Od Slovanu dostal Antošík „doživotní permanentku“, aby později poněkud zklamaně zjistil, že platí jen na jednu sezónu.
Danovi Antošíkovi je dnes 45 let, léta žije na venkově v Argentině, maluje a stará se o zvířata. Namísto holé hlavy a bomberu je z něj zarostlý hippie.
„Jako vyučený kuchař-číšník jsem v letech 2000 až 2003 pracoval ve Španělsku. Naučil jsem se jazyk a odjel do Jižní Ameriky, která mě lákala. Žil jsem postupně v Chile, Brazílii a Peru. Je tu klid, líbí se mi tu,“ objasnil slovenským novinářům s tím, že i v Argentině založil fanouškovský oddíl Slovanu. Má dva členy.
A když přesně po 30 letech los kvalifikace Ligy mistrů opět svedl dohromady Slovan s Ferencvárosem, vybrali mu fanoušci Slovanu peníze na zpáteční letenku z Buenos Aires. Fotbalisty Slovanu v ochozech v Budapešti přivítal symbolicky sám.
Fanoušci Ferencvárose zopakovali svůj milý zvyk a zasypali autobus slovenské výpravy kameny. Jinak se však až na jednu větší rvačku a občasné národnostní urážky z maďarské strany (transparent „ukradená země, ukradené symboly, jebat Slovensko“, výkřiky: „mluvte jazykem svých předků!“) nic zajímavého nestalo.
Zápas skončil 1:2 pro Slovan. Obávaná odveta v Bratislavě bude ve středu.
Poděkování: Simon Kuper (Football Against The Enemy), Tomáš Černák

---
Text tak dobrý, že jsem jej sem "musel" dát.
Sepsala L. Sulovská asi.

Co pamatuju, je velké haló po tom zápase na Tehelnom poli.
Pak po odvetě psal tisk o 16letém číšnickém učni, pro slovenské média to byl 16letý čašnický učeň.
V Reflexu pak vychází jstránková fotogalerie, kde především FRADI na nás (fanáty zajímající fans/hools/ultras, zkrátka o dění na stadionech) dělají velký dojem.
Pobavil ten redaktor Rudého práva, co se zachránil tím, že jim řekl, ať si Maďaři pro něj za něj Slováky vemou.
 
rst | Vsetín
25.07.2022, 14:46
 
(Nejen pro pamětníky) - zajímavé!
Dan Antošík, patnáctiletý slovenský skinhead, jediný fanoušek Slovanu Bratislava, který přišel na budapešťskou odvetu po krvavé koupeli ze 16. září 1992.
Slovenští policisté tehdy brutálně zbili maďarské fanoušky, kteří přijeli na zápas Slovanu Bratislava s Ferencvárosem. V atmosféře vybičovaného nacionalismu počátku 90. let se očekávaly velké komplikace hned po oznámení losu Ligy mistrů.
Zvlášť Ferencváros měl mezi fanoušky dobře organizované a početné chuligánské skupiny, které předcházela špatná pověst po celé Evropě.
Ferencváros se navíc do Bratislavy chystaly podpořit i tisíce občanů ČSFR maďarské národnosti, kterým nedůvtipní organizátoři prodávali lístky do sektoru domácích. Do atmosféry zápasu se zkoncentrovaly veškeré historické křivdy mezi dvěma národy.
Maďarští chuligáni už den před zápasem zdemolovali v Bratislavě hotel a po celém městě pořádali bitky a násilné i verbální provokace. Díky slovenským Maďarům na zápas dorazilo nejméně 10 tisíc fanoušků budapešťského klubu, ačkoliv pro fanoušky z Maďarska byly vyčleněny asi jen dva tisíce lístků.
Pouze fyzické prohlídky (klasické osahávačky) u vstupu na stadion nebyly dostatečné, ačkoliv policie posbírala nože, boxery, spreje, železné tyče nebo nunjaky, mnoho dalších se podařilo přinést na stadion. Slovanu se na hřišti vedlo výrazně lépe a už na konci prvního poločasu vedl 3:0. Za tohoto stavu propukla v ochozech vřava. Na hrací plochu začaly létat plechovky, skleněné flašky, ale i kusy betonu a železa. Ve smíšených sektorech se strhly rvačky fanoušků mezi sebou i s policií.
V tu chvíli začali slovenští policisté postupně vytlačovat Maďary z jednotlivých sektorů. Nerozlišovali přitom mezi fanoušky a chuligány, rány obuškem schytávaly i ženy a děti. Na druhou stranu slovenští policisté měli už v tu chvíli hodně zraněných příslušníků, což přispělo k agresivitě zákroku těch zbývajících.
Bití Maďarů pokračovalo i po zápase, záminkou pro zbití celého autobusu fanoušků se například stala plechovka, která se odrazila od přilby jednoho ze zasahujících policistů. Nejvážněji zranění Maďaři měli fraktury lebky či zlomené ruce.
Maďarská média a společnost na zákrok reagovala nesmírně hystericky, psala o honu na Maďary, o jejich vlákání do pasti a dokonce o nepotvrzených úmrtích Maďarů. Zásah ostře odsoudila tehdejší pravicová vláda Józsefa Antalla, zahraniční výbor maďarského parlamentu a maďarský konzulát v Bratislavě.
„Bratislava musí označit viníky krutostí vůči maďarským občanům a lidem maďarské národnosti, slovenské úřady se musí omluvit a vyplatit náhradu škody,“ pravil tajemník ministerstva zahraničí András Kelemen. Slovenské úřady, podporované nacionalistickými politiky, si však za svým zásahem samozřejmě stály.
Ambasádě ČSFR v Budapešti vyhrožovali vyhozením do povětří a redaktora Rudého práva nezbili jen proto, že prohlásil, že je z Prahy, se Slováky nemá nic společného a Maďaři si je můžou pro něj za něj klidně vzít zpátky.
Ferencváros podal proti průběhu zápasu stížnost a dožadoval se anulace výsledku (nakonec 4:1 pro Slovan), neboť „situace v ochozech vedla k psychickému útlaku hráčů na hřišti“. Maďarské fňukání nicméně nepomohlo, UEFA výsledek na svém zasedání v Curychu potvrdila a odvetu zařadila k vysoce rizikovým zápasům.
Slovenské úřady důrazně doporučily slovenským fanouškům, aby na odvetný zápas do Budapešti necestovali. Samotní hráči Slovanu museli přijet v utajení – přiletěli pouhé tři hodiny před zápasem a byli v neoznačeném autobuse transportováni na stadion. Tam si jich stejně všimli fanoušci Ferencvárose a zasypali autobus kameny.
Slovan Bratislava slíbil všem fanouškům, kteří si již koupili lístek na odvetu, že jim vrátí peníze. Ze slovenských fanoušků do Budapešti opravdu nikdo nepřicestoval.
Až na patnáctiletého číšnického učně Dana Antošíka.
Ten rodičům oznámil, že jde na praxi, ale ve skutečnosti si koupil zpáteční lístek do Budapešti, do batohu si dal vlajku Slovanu a vypravil se na zápas.
Ve vlaku se ho ujala starší žena, slovenská Maďarka, která jela do Budapešti na koncert. Když chuligáni s noži a boxery prohledávali vlak a hledali fanoušky Slovanu, mluvila na něj maďarsky. Chlapce dovedla rozzuřenými davy v ulicích do blízkosti stadionu a celou dobu na něj nepřestávala mluvit maďarsky.
Tam Antošík ukázal lístek do sektoru hostů. Organizátor nejprve nevěděl, co po něm chce; sektor byl uzavřený. Nakonec jej skutečně odvedl do sektoru hostů, kde byl jediným fanouškem. Tam vyvěsil na plot vlajku Slovanu a sedl si do středu sektoru. Vznikly z toho ikonické fotografie a slovenská média psala o mladém hrdinovi.
Směrem k němu létaly mince a plechovky, ale maďarská policie zabránila všem pokusům Maďarů do sektoru vniknout. Nabídla také chlapci, že jej doprovodí až na slovenské hranice, a celkově se prý chovala mnohem přátelštěji než pořadatelé. Možná proto, že s fanoušky Ferencvárose mě / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
rst | Vsetín
21.07.2022, 16:33
 
Co vím, v play off to máme se ZL 3:0 na série a 10:3 na zápasy.
V ZČ to bude podobné IMHO, přibližně krát 5.
Více v kronice a jiných knihách o VS.


Radim K. - napsáno zde jen ode mě moc, člen vsetínského TGC (3 ligy ve vsetínském dresu - ELH, 1., 2. liga, on to tu odjezdil navíc od přípravky po juniorku a přidal i represtarty - má úcta).
Při té příležitosti jsem si vzpomněl, že jak máme v tomhle klubu těch hráčů - legend, tak mimo Z. Tabary (kraj, 2., 1. NHL) to všichni mají 2., 1., extra.
Tak k tomu Zdišovi můžeme počítat, že mě to nenapadlo dřív, i Radka Kašpara #5. Ten tu byl taky kraj, 2. 1. NHL.
 
rst | Vsetín
15.06.2022, 17:42
 
Asterisk:
Smajlík
Děkuji, to nemuselo být.

VSH, ad liga maskotů:
Pěkné, to nemohu říct.

------
"Dlouhodobě jsme pociťovali, že prostředí maskotů je na české scéně poměrně zanedbáváno" - první, co mě napadlo, že to s námi není ještě tak špatné, jak se zdá.

Maskot mi mnohdy přijde něco jako lakmusový papírek - kde ho nemají, říkám si, tam je to ještě, co se fans týče, v pořádku.
Ale jinak nic proti nim, ten v Ústí byl dobrý tanečník.
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 13:24
 
Reakce na Luky: Rosťo, líbím se Ti? :))...
Když zavřu oči, 6/10, připomínáš mi trochu
odkaz
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 10:22
 
Plus pozor, před děckama tu hru hraju taky:
Jsme třetí na světě. Sláva! Smajlík
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 10:15
 
Jsem si říkal, že bude stačit jedna věta, hned ta první. Že mě mrzí, že hokej nemá pořádné mistrovství.

Asterisk:
De facto jsi jen potvrdil má slova. Že Kanada udělá takových déček 20, vím. Raději bych se podíval jednou za čas na áčko.

A jak jsou média perplex z třetího fleku, v tom se shodnem, že s nejlepšími by to vypadalo zcela jinak. Němci, Švýcaři před náma pravděpodobně, Amíci, Švédi tutově, Slováci nevím.

Honza Ščotka, tam pogratuluju, jak potkám, hlavně jeho dědovi! Smajlík

A pověz mi, kdy mohu čekat SP či CC, dík. Již letos na podzim?


Luky:
Ano, jsi žena. Smajlík

Subj. mi přijde hokej jako nejatraktivnější sport. Tam prostě přijdeš a je to všecko strašně zajímavé. Led, brusle, škrkání, rychlost, o přestávce auto na ledě, všecko. Naživo i b.bý kraj je na pohled prostě pěkná hra.
Škoda jen že to neví všichni, viz návštěvy na tom ms; to je prostě zoufalost v porovnání s ms u jiných sportů. Na domácí o.k., ale jinak mi přijde bizár, aby přišla dvojka na utkání Francie - Velká Británie, ale i třeba Česko - USA, Švýcarsko - Itálie, Slovensko - Dánsko, kdy ty návštěvy prostě byly jak v sokolovně a ne jak na vrcholu sezóny.


A pozor, já to měl taky puštěné jako kulisu, ke květnu to prostě patří a navíc je třeba to do děcek valit, protože do nás to taky valili, že jo :-) , a třeba poslední dvouminutovky Kanady byly prostě a jednoduše senzační!!! Nádhera.
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 06:28
 
Kdysi jsem četl o tom ms v hokeji takovou úvahu, bylo to pojednání o tom, kde se bere to, že i vysoce inteligentní lidé přistupují na tu hru, na tu lež, že se skutečně jedná o ms. Že tam nehrají nejlepší, ale hrajeme tu hru, že to tak není, že to fakt je tak, že když to někdo vyhraje, vládne hokeji apod., je nejlepší na světě etc.
Dobře se to četlo, ale odpovědi jsem se tam nejspíš nedobral.
Ale jak se nad tím chytrými slovy v článku autor pozastavoval, se moc pěkně četlo. Smajlík
-----
Kde se to tu vzalo, to milování květnových hokejů, to bychom taky mohli dlouze povídat.
Namátkou:
- Komunista na to tlačil
- Lidé viděli v tom boj proti komančům, zastoupenými týmem CCCP
- Nic jiného nebylo
- úspěchy v tomto sportu - daleko snazší než ve fotbalu
- atraktivita hokeje jako takového (i já sám zcela jasně chápu, proč se třeba hokej zamouvá ženám více než fotbal)
- ...
- ...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.