Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
rst | Vsetín
23.03.2021, 21:07
 
Lubošu, zatím mi přijde, že to hrajou jak starý Rohlík. Smajlík
(Nejsrandovnější osmička, jaká tu kdy hrála. )
 
rst | Vsetín
23.03.2021, 20:28
 
Nepsali se na hokej.cz, že si Pardubky stáhly z Vrchlabí před play off nějaké tři chlapy?
 
rst | Vsetín
23.03.2021, 20:26
 
Na takový mančaft, co tu dnes přijel, se kdysi davno řvalo KRAJSKÝ PŘEBOR.
Pokud takhle míní hrát dál, bylo by velké umění s něčím takovým vypadnout.
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 18:40
 
Reakce na Donovan2019: Já se nikoho nezastávam . Jsou to...
sympatický fanouškovský tábor
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 17:40
 
Mrkací smajlik tam neměl být, udělala to tečka se závorkou, sorry
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 17:39
 
Řešilo se tu BF (za mě nej Honza Reindl, čtu občas fotbal, hokej, jak se někdo ptal, že jestli to psal Varaďa sám, tak to by musel psát všem) a pak ten rozhovor s Urbanem, který mi přišel legrační od začátku do konce a BF taky.
Možná jsem přestřelil s tím dobře, měl jsem to napsat bez toho.
Hokejistům patří spíše poklona všem, že to sami samotincí bez lidí (i když - nad střídačkou ve Vrchlabí Olina z L. ? 😁 Smajlík takhle dávají, komentátoři - ten ústecký mi přišel předem poražený, Ústí mimořádně slabý pes, celá ta serie byla proti 06 čajíček, ten jejich komentátor obdivoval VS.
Vrchlabský mi přišel v pohodě, že občas řekl pozor tady na VS nebo se radoval, když nedostali z akce gól, přijde mi to normální, já bych uvítal, kdyby to ti komentátoři spíše šponovali.
Z našich dělá dojem Honza Berger (všiml jsem si, že jej takhle tituloval i ten Vrchlabský komentátor,ne Berger, ale Honza Berger, to mě zaujalo. )

Eriku, byl tam shozen jmenovcem vrchlabskeho hokejisty nějaký člověk v dresu Plzně.
Nepromenadoval bych se v dresu Plzně po Lapači ani bych tam nikoho neprovokujícího neházel, jinak k tomu nemám nic.
Já kdysi o tomto čase ,cca před 30+ lety,tam spadnul po krk, když jsem si hrál na tom sněhu z rolby. Utrhlo se to se mnou od kraje a já tam ležel po krk; mít na dyni zmijovkua Broniík koník s sebou foťák, jsem průkopníkem otužování v tekoucí vodě na Valašsku.
Smajlík (O 200 metrů dál byla vlastně sauna, tam se vždycky řvalo, když naháči skočili do náhonu, šly odtamtud šílené skřeky).
 
rst | Vsetín
21.03.2021, 20:42
 
Urban dobře, konečně rozhovor bez frází. 😁
A vy přestaňte brečet, rozhodčí, komentátor, trenér, hráč (Urban), pozítří kdo?
To s tím náhonem, tam neskončil nikdy žádný hráč soupeře, jak by tam mohl skončit někdo v této době, to netuším, i kdyby tam diváci mohli.
Ale zase představa, jak M111 s VSH topí ve vodě po kolena Krakonoše s báglem, je dobrá. Smajlík
 
rst | Vsetín
13.03.2021, 09:29
 
Na mě zatím Ústí dělá velký dojem, je ještě lepší (zatím) než jsem čekal.
Jmenovitě gólman, Klikorka, Sklenář, Vrdlovec, o stupeň výš pak ještě Bláha a šéfuje tomu Trávníček.
Naši pohyblivější, ale jak správně říkal Roman Stantien, v osobních soubojích je Ústí lepší. (Proč asi?)
Souhlasím, před bránou i u mantinelu.
Protaseňa to samé, vypadá neohrabaně, ale všechny puky jsou jeho.
Z našich se mi moc zamlouvá Luboš Stach.
Předevčírem mě to vůbec nebavilo, vleklo se to, při nájezdech všichni až na Brizku tragicti.
Včera IMHO pěkný hokej i na té hokejce, rozesmála mě ústecká 5minutová přesilovka, to jsem v životě neviděl.
Závěr po prvních dvou dnech:
Diskutující čekali 2:0, ZŽ můžou být rádi, že to není 0:2.
(Dobře že tu je RS, nebýt tu, nedalo by se to tu teďka číst. )
 
rst | Vsetín
13.12.2020, 11:45
 
Mně tu nechybí. Mimin je tu dost. A Poruba je za náma.

BpH, Scouser:
Navíc ten Jenáček, věděl jsem, který, ale teď bych to popletl,táhnul juniorku, byl jejím klíčovým hráčem, stálo to na něm. Takže to úplný nazdárek být nemůže. A dle mě ani jeden ani druhý. Dal bych jim čas.
... V 18-19,kdy nás táhli Rob (s Toníkem a Jonákem), kdy to byla nejlepší sezona mimo 94-06 a stejně všichni nadávali jak nepříčetní, mi jeden hráč říkal: "Víš, oni všichni čekají,že budeme dávat všem osm, devět gólů. Ale tak to není, my jsme rádi, že je přehraje mě klidně o jeden."
A teď mi povězte: máme mančaft jako v 18-19?
Takže jsem shovívavý. Vlastně vaší nasranosti vůbec nerozumím. Od 2013 to šlo jenom nahoru.
 
rst | Vsetín
28.04.2020, 13:36
 
13:07:
Jj, proti frajerům z NHL typu Hejduk, Hemský apod. chytali kvůli tomu Masný, Žigárdy a Plch, což bylo šílené; Čechmánek zraněný a Radovan po operaci, na kterou ho poslal právě Čechmánek coby manažer a gólman týmu v jedné osobě, že to zvládne odchytal sám. A zranil se. Věčná škoda, ten GT v play off bychom dali. Nebo aspoň zbili; #REPETE.
"Bez gólmana" 0 bodů, ztráta na osmicku, přesto pak ty zápasy, když tu už byli i Somík, Veselý a pak i Hudler, to byl masakr, v bráně již Biegl nebo Čechmánek.

BPH:
Klidně si tu panikař z 2. či 3. fleků dál, panikař si tu z nějakých koster týmu v době koronaviru(!) dál taky, jak je libo.
Jsem myslel, že to prostě už nelze předčít, tu vaši paniku ze sezóny, kdy jsme skončili 3. s tím, že mančaft je dělaný na play off. A ono jde.
Možná vlastně ani nevíš, co Ti chtěli Gerard (Plha, Asterisk) říct.


 
rst | Vsetín
24.10.2019, 15:18
 
Mat....,
malý Rosťa Vlach má ještě čas. Čh ale říká - dej ho na něco jiného. Smajlík

Setteinz:
Jeden je málo, musí být tři.


Asterisk:
... na toho Kostku a levé bránící křídlo jsem si při tom čtení skillstréni a následných svých rozumech zde vzpomněl. A Tys to napsal. Měl jsem nějakou teoretickou knížku z 60. let (?), kde to bylo brilantně popsáno.
Jestli Čh ten skillstréňa pomůže nějak... Dle mě ne.
Vzpomenuls ms85, mé ve vzpomínkách nej MS. Hlavně proto, že po pádu železné opony se z ms stalo cosi nic moc. Nejlepší se scházeli na SP a od 98. na ZOH. A IMHO nás vždy táhnul brankář. V 76. Dzurilla, na MS Holeček, Králík, Hašek, v Japonsku One Man Show Hašan.
Zaznamenavám zprávy, že po tom Naganu "si v Kanadě sedli a jak z čehosi ven.....". Přitom my tam nemít v bráně Haška, dopadnem tam jak na SP96 a sednout a dávat hlavy dohromady jsme mohli my a třeba bychom tu 3 skillstréni na mančaft měli dávno.
Já to optimisticky nevidím z jednoduchého důvodu - nejsou děcka, hřiště zejí prázdnotou. Už jsem psal, tak přidám, co jednou za čas vidívám - 1-3 kluky střílet, třebas i na inlajnech - na PRÁZDNOU bránu. Jednou za uherský rok jim přide gólman, nutno dodat, že v plné zbroji a je to pohled, o jakém se nám mohlo, když jme to 3:3, 4:4, 5:5 nastili denně, mohlo jenom zdát.

Ještě jak tu psal Luboš, že si můžeme přjít odhrnout koupák v Semáku:
Ano, to je moc pěkné. Ale co jsem pochopil, bývají tam rodiče s dětmi. Nic proti, úžasné.
Na té době kdysi mi ale dodnes přijde úchvatné a v dobrém slova smyslu šílené, že vše se dělo: BEZ RODIČŮ. Smajlík
Ale dík vám za názory, jako laikovi, co se kolem zimáku motá půlku věku vsetínského klubu, se mi když už nic., tak alespoň rozšíří obzory.
P.S. Čh bohužel nevyhání svým jednáním pouze fans, ale i potenc. hráče. Už jsem to psal, pouze opakuji, média by do Čh měla šít!
 
rst | Vsetín
23.10.2019, 08:10
 
Luboši, já to položil jako řečnickou - co tam dělali doteď, že najednou je potřeba chytrolína z Ameriky. IMHO by to věděli i bez něj. Ale dobroš, přijede byznysmen, o.k. Poslední větu víme všichni, proto mě irituje, že se ti drozdi ještě nazvou Českým hokejem.

DZTV:
JJ, bavím, zvlášť po prohrách je to tu zábavné. Sorry, ale takové starosti mi přijdou v porovnání s těmi existenčními, které se tu řešily imrvere snad od 98-99 až po já nevím, 2013(?), prkotiny.
Právě ti drbani z Čh, to je soupeř.
Jasně, porazit Přerov a skončit nad ním, to je to, o co tu jde. Že se prohraje s ostatními (na ledě), je mi víceméně jedno. Nepadá se, do osmičky (desítky) snad skončíme a pak to začne. I kdyby měl být jeden zápas jako s Chomutovem za sezónu, stojí to za to. Ale soboty bývají zpravidla dobré všechny. Řvát tam po našich hráčích a trenérech, čekat na kiks a ihned trousit rozumy, kdo je jaké vemeno, by mě už nenapadlo. Zvlášť poté, co jsem na tribuně ANI NEPÍPNUL.


 
rst | Vsetín
22.10.2019, 12:17
 
Mé napadlo to co Setteinz:
Co tam teda dělali s těma trenérama doteď??

Asterisk:
Pamatuješ, jak jsi tu psal, že Dopi to dělá jinak. Zde odbočím, včereješí Edovo "déláme to JINAK, jinak by nás to nebavilo" byl pro mne fór týdne Smajlík , to se fakt povedlo.
Tak tedy Ty ses tu rozepsal (skvostně) o tom, jak to děláme jinak.
A já si myslím, že JINAK než v Americe bychom to měli dělat dál i celkově.
Arény s popcornžrouty líbajícími se na povel sráče obsluhujícího kostku pod stropem kdysi zimáku, uzavřené bobtnající soutěže, maskoti, NHL, AHL, IHL OHL v českém balení nás nevytrhnou. Ani skills jurzinov byznysmen to nevytrhne.
Naopak.
Bouřící zimáky, atraktivní formát soutěže se zachováním postupu - sestupu nás může vrátit tam, kde jsme kdysi byli. Co by ale potom byznysmeni s pešánama a ten drban Král i se synkem dělali, že?
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:47
 
Setteinz: Smajlík )))))))))
Co bylo v televizi, nevím, ale na "a máme chvilku času, tak pojďme na sestavy" v rádiu jsi byl již jistě doma.

.... strašně smutné mi přijde, jak zmizely ty hokeje (fotbaly) kluků.
Já když šel jako děcko třeba z Rybníků na Sychrov, viděl jsem v řádu minut i třeba 10 hokejů (fotbalů) od 3:3 po 5:5 s gólmanama a klukama na střídání.
To je to, co těm děckám chybí, vyhranost. Pokud je to teda ten byznysmen naučí, instinktivně dávat góly, tak jeho obhájci vyhráli. Pokud chce učit dávat góly adepty reprezentace, potom však čumím jak puk. Nebo jak Brückner, který říkával trefně "já mám reprezentanta učit dát gól?!?"
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:20
 
Setteinz, Jarah:
Hoši mé strašně bavilo i to pouhé "dělání" hřišť. Odhrnování lopatama, nedejBože stříkání ledu. Famózní věc!!
To je samá FIFA 2023, UEFA 3000, NHL 4019, plejstejšny, trenažery, ale udělat STŘÍKÁNÍ LEDU 19 nenapadne nikoho.

K tomu byznysmenovi:
Sám říká, že je to obrovský byznys a je mu jedno, jak dopadne "Slavia s Libercem", natož Vsetín s Havířovem, což? Tak až to pešáni a tady ten zavřou, udélají tady ligu farem, poděkujme jim.
(Co je mi do Čh, Vsetín je můj život)
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:02
 
Setteinz:
Tak tak. Dřív to měli kluci nahrané z dvorů, rybníků, dvory se v zimě stříkaly a mlátilo se do toho imrvere.
Teď tohle odpadlo a hokej hrají jen hokejisté. Nikdo další. Vidět hrát kluky hokej s tenisákem (teď moderně hokejbal) 5:5, 4:4, 3:3, 2:2? NIKDE! I ten "posraný " hokej s tenisákem hrají jen hokejbalisté. Smutná doba.
A co udělá Čh, dříve svaz? Rozšíří do obludných rozmérů soutěže a nechá je uzavřít, místo aby udělal přesný opak.
A přivede frajera na tahání peněz zřejmě odevšad, který má naučit motovidla dávat góly. 1 rok v soutězi o 12 týmech se sestupem a hned by se vědělo, kdo je kdo. Kdo jak zvládá tlak, kdo dá gól, když člověk potřebuje nejvíc apod.
Sere pes, hurá NHL, hurá maskoti a kostky nad lesem s hlupáky v hledišti, hurá prázdne stadiony, hurá farmy a hurá skills.
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 10:39
 
Setteinz:
Fakt to tady chtéjí zničit.
Jestli tady ta vyžírka udělá z jalového hráče střelce, na to mu může skočit jenom ten hnůj kolem Čh. Leda by se jim hodil tento manták do krámu. Což je jednoznačné. Mně se z nich dělá normálně zle. To se nedalo dočíst do konce.
 
rst | Vsetín
29.07.2019, 15:02
 
Reakce na vajdik: Sousední GT dal možnost svým fanouškům...
Když se vstávalo z popela.
odkaz
 
rst | Vsetín
24.05.2019, 17:27
 
Ale nerad bych se tu přel o kktinu, kterou jsem sám nikdy neřval.
 
rst | Vsetín
24.05.2019, 17:24
 
Nesmysl.
Kalíš vodu, jak to umíš.
Janek to začal v 93-94.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín