Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:48
 
Reakce na setteinz: Nejde ovšem nevzpomenout i Karvinou,...
Navíc mi v Karviné přijde klidně pro nejvyšší soutěž důstojnější zimák než leckteré moderní kpoblitíarény (Třinec, Liberec, KV).
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:43
 
Reakce na setteinz: Nejde ovšem nevzpomenout i Karvinou,...
Karvinou jsem vzpomněl v sousloví "tehdy nadupané Karviné" !

A ano!

Na druhou stranu, nutno podotknout, 1. ČNHL, skupinu B, hráli asi "všichni" z Moravy a Slezska(?), 14 týmů.

Skupina A 1. ČNHL byla - z Čech, taktéž 14 týmů.

Krátce poté docházelo k různým reorganizacím, až se dospělo k třeba: druhá národní, skupina C, krajský přebor apod.
No ale třeba Přerov kde tehdy byl, těžko říct ... asi v pr.....

 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:15
 
Reakce na rst: Zajímavost: Když jsme hráli se Zlínem v p...
Tondu Zápotondu Havířov a dva Hodoníny ( Slovan a Duklu) jsem chtěl ještě napsat - prostě vysoce kvalitní sotěž! Smajlík
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:12
 
Z dnešního pohledu je velmi zajímavé, že jak Vítky, tak Bánik hráli na 10tisícovém stadionu Kotas. A Vítkovice tedy v hokeji ten Baník, jak se pak v pokřicích třeba na fotbale řvávalo, skutečně ZRUŠILY.
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:06
 
Zajímavost:
Když jsme hráli se Zlínem v první (národní) lize naposledy, hrál s námi mimo třeba TŽ Třinec, tehdy nadupané Karviné, Slezanu Opava, VŽKG Ostrava (Vítkovické železárny Klementa Gottwalda, nyní nikdo jiný, než Vítkovice) a dalších zajímavých, i raritních soupeřů, taktéž HC Baník Ostrava.
Někdy mi přijde, že mnohým tento klub

odkaz

chybí.

Mmch sezóna 70/71, GT postup (v konkurenci Vítkovic velká věc), Baník pak ještě rok a pak již paběrkoval až ke svému zrušení.


 
rst | Vsetín
18.05.2022, 18:49
 
Pokud platí, že tady "Sasu Hovi chytal a v Brně jej milovali", odkaz Dikzatuvzpominku, potom asi dotyčný dopisovatel nezažil barage 06.
To byl mně jeden z nejmilejších!
Po tom posledním v UpL mi navrch píchnul na ledě brankářku - hokejku gólmanů, frajer, přes Kettu, tehdejší výjezďačku No 1 se dostala k tehdy mladičkému Ufonovi, nyní celebritnímu předvolávači vs. kotle.
Nvrch jsem si v kapse dovezl asi kilometrovou žlutou tkaničku od ŽT original, Kondora st., čímž jsem považoval překrásnou (ano, pro mě, v jehož tenkrát vylité hlavě pokřik oslavující Kondora st, vzniknul) historii tohoto pokřiku za uzavřenou. Ano, když sem přišel Kondor ml., pomyslel jsem si něco o mokrých snech patřících do říše splněných fanasmagorií.
Nelze zapomenout. Na Sasu. I na Luboše Roba.
Mladej (ŽT) makej! Smajlík
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 17:54
 
Nejzlatějšího fondu !!
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 17:52
 
V sobotu nebo kdy dávali sestřih z MS 97 ( "Nejcennější bronz" )
Vůjtek Patera Procházka a pak nedůstojné bití od Kanaďanů.
Všichni to pamatujeme.
Čechmánek díra jak hrom (ale neskutečná, vidět tady to prvně, nevěřil bych, že vychytá tento nějaký titul),
ale největší hlášky byly od komentátorů (Vichnar, Záruba)
99,9 %
gólů, jaké dnes padají běžně, bylo označeno za naprosto náhodné góly. Navíc z těch jejich řeči byla cítit jakási ublíženost, že tady takový by měl asi platit za půlóol, ne-li vůbec platit měl - velká psina
Ano, dříve se tomu říkalo "škaredé góly", dnes se bez nich mančaft (jakýkoli) neobejde.
Moc zajímavé.
Proto, nic proti šikulkům, ale dnes: per to na bránu, prakticky odkudkoliv, od chlapiska se to tam nějak doj.ebe, do té svatyně.
Třeba však říct, a věděl jsem to už tehdy - Vůjtek Patera Procházka patří do nejzkatejsiho fondu České hokejové školy; vlastně se.mi chtělo přitom zároveň smát i brečet, jak hokej dokázal/dokáže být nádherný.
----
S Rakouskem jsem čekal umolousanou výhru a prohru až s Lotyšskem, Češi překvapili, s Lotyšskem čeká 50:50.
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 17:28
 
Hořanský do repre!
Z asteriskov slov jsem pochopil, že tým má průjem.
Pokud jo, tak platí Hlinkovo HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT cca desetinásob.
Ne že by rozptýlení v podobě "ms v hokeji" bylo větší než třeba 10 let staré Ano, šéfe, nyní s absencí druhořadých (rozuměj vypadlycj že SC) Rusů tedy větší rozptýlení než Kouzelná školka, ale aspoň bychom věděli, o co tam jde.
A Výskoky Japonec (ano, Jalonen, vysoký Fin) by aspoň nemusel mlít píčoviny, protože Hořanský s Dinem by tu poslední minutu odehráli důstojněji (ano, viděl jsem jen tu, a bylo to neuvěřitelné).

Ještě zaujalo Zárubovi neustále KANÁL.
Bavilo, když to měl člověk jako kulisu.
 
rst | Vsetín
10.05.2022, 16:08
 
Byl zde vzppomenut Malý velký hokejista.
Pro fajnšmekry a pamětníky:
Mrkněte, kdo všechno hrál ty malé velké hokejisty, nemá to chybu a srdce nejednoho pamětníka zaplesá. Smajlík Smajlík

odkaz

Za všechny Zdeněk Okál, Suhrada, Mira Stavjaňa, dokonce i ROMAN VODÁK, bez těchto všech by nebyl postup z druhé národní v 90/91. Ale i třeba Pavel Ondra tu odehrál pár zápasů a Karel Mimochodek alias Pecka zde taky na Lapači odehrál jeden, s Kopřivnicí 4:2.
Taktéž pohledy na krásné zimní stadiony v tehdejším Gottwaldově a Pardubicích, kde to ještě v žádném případě nebyla přiteplená aréna, stojí za to!

K staronovému bekovi:
Kdyby nic, tak jen to, že tu bude radit těm nadějím, je pořád lepší, než když tu jezdil rozdávat rozumy šimpanz.
Zajímavost: jeho příchod provází možná rekordní virtuální plácání po zádech.
 
rst | Vsetín
07.05.2022, 14:58
 
*
S odřenýma ušima se vyřadila Slavia, jednočlenku s PV mi dodnes hlava moc nebere a s Jihlavou opět vyřazov, i když bez těch tří jejich jsme je trošičku potrápili.
Otázkou je, zdali narazit třeba na rozjetý Přerov, ale i na jiné, tak jestli by to na ně stačilo - zde taky vidím důvod příchodů a odchodů tak, jak zatím jsou.
 
rst | Vsetín
07.05.2022, 14:47
 
To je nějaká nová móda, to držení baby za kozu při focení, něco jak nahatý chlap/chlap i baba s miminem?
(Viz Tonyho odkaz)


------
K přestupům:
Dle mě si nové vedení a především tedy trenér uvědomují, jak málo chybělo a VS letěl už ve ctvrtfinále. Nevyrovnat Honza Berger na Slavii na 1:1, odchod. Nevystřídat s tím samým v centru první lajny neviditelného Vlacha chlapisko Venkrbec, taky odchod.
Jednoznačně jde vidět, že tady tomu - když přijedou chlapiska, stávají se mnohé opory neviditelnými - chtěji předejít.
Že se nechtějí pouštět do finančních dostihů se Zlínem, rozumím tak, aby lidi neměli velké oči, že třeba zrovna v tom play off přejedem Zlín jak vždycky.
... Ještě k tomu, jak tu někdo psal, že dle Stantiena 2. nebo 5. flek není rozdíl: nesouhlasím, je to rozdíl hned dvou postupů - ze čtvrtfinále a ze semifinále - a nepostoupit už přes tu Slavii, to by se vidělo, jaký je to rozdíl - postoupit versus nepodstoupit přes čtvrtku.

Čili pokud se bude hrát, maršál bude moct chytat, bude voda, bude plyn, nebude to tu nad hlavama hvízdat, přijde mi zatímní přestupní období dle mého gusta.
 
rst | Vsetín
02.05.2022, 20:39
 
Reakce na Cromwel: Žukov se bude ženit......
Hodně štěstí
Málo pláče
Do roka dva kudrnáče

nebo

Hodně štěstí
Málo války
Do roka dva Zbrojováky!
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 21:12
 
Sui:
Josef.
.
.
.
(alias akademik Richard)


 
rst | Vsetín
01.05.2022, 15:13
 
Reakce na setteinz: Jejda, Rosťo, ty mi pořád něco vnucu...
To nebyl rozkaz, dělal jsem si srandu, abys třeba už s tím přestal.
Co měl dělat, nevím, já si tak první týden říkal, to je kolík. Pak jsem ale vypozoroval, že prakticky "jen" vystřídal praštěnou Gretu v mistrování Západu.
Nelze si nevšimnout i jeho mentálních pochodů, různých změn, ano, souhlas, bez drog by pozici herce (nemyšleno zle, ale prostě je v záři reflektorů nonstop) č. 1 na světě nedal nikdo z nás, však kdy by si pravděpodobně i s tou Gretou docela rozuměl.
Tvl teď mě napadlo, až pojede do toho Kyjeva za ním Greta, pěkně v kupéčku nad tím atlasem, s nulovou uhlíkovou stopou, tak uvěřím, že to vyhrajem.
Víc než Zel. mě asi sejří ti naši, kteří promptně zapracovali na tom, abysme po Ukrajině byli cíl č. 1 pro Rusa - fakt to válečné nadšení nesdílím a nelíbí se mi to.

Radhošť:
Předně - děkuji uctivě.
Smajlík

Lichanec - asi není o čem,na první ligu výborný plejer
Přikryl - neznám, co jsem četl, bude výborný. Měl by být. Smajlík
Bláha - jo! Tam můžu rozepsat. Pro Ústí jsem měl slabost, přišlo mi že to hrají na pár hráčů. A Bláha byl jedním z nich! Pamatuju, že loni jsem po některém tom play off zápase s Ústím psal, že Ústí se mi moc líbilo, nejvíc Vrdlovec s Trávníčkem, A NAD VŠEMI ČNĚL BLÁHA! To si pamatuju. Toho by byla ve druhé lize škoda. Smajlík
U Štefky nemohu sloužit, více Ti řeknou skuteční odborníci na hokejové prostředí.
Ale když už Ti odpovídám, tak stejně jako nesdílím válečné nadšení našich médií a čelních představitelů, nesdílím ani, jak jsem zde četl, jakési velké zklamání z toho, že zde končí Zeman s Březinou. Vůbec. Ti dva mi přišli na ambiciózní klub naší soutěže prostě poslabší.
Jak Stantiena moc nemusí,m, tak pokud je pravda, že si to skládá víceméně po svém (toť otázka), s jeho kroky zatím velmi souhlasím! Smajlík
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 14:23
 
Reakce na setteinz: Ještě k Rosťovi. Vtip je v tom, že ...
Nebo můžeš jet s příští várkou v kupéčku, vyfotit se nad mapou východní polokoule.
A nezlob se na mě, s tou silou vůči Rusku mohu třeba i souhlasit, ale prostě ty řečičky dejme tomu Vystrčila, na to prostě sedí jak p.del na hrnec to přirovnání o tom, když žaba kašle.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 14:18
 
Reakce na setteinz: Ještě k Rosťovi. Vtip je v tom, že ...
Prosímtě nasedni do toho tanku a ať už jsi tam. Nebo tam můžeš přiletět na jaderné hlavici obkročmo.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:40
 
To netvrdím. Přišlo by mi lepší maximum diplomacie, ať to co nejdřív všechno skončí.
Těmito tahy ale(?)
Nevím.
A na soudružské besídky si jdi s někým jiným (napadá mě generál Pavel - mmch obrátil by dotřetice? - a jiní), na mě s tím nechoď.

Válečnými stvaci jsem myslel ty, co jebou do Rusa dobře 10+ let. A teď se, aspoň na mne to tak působí, doslova tetelí blahem, že se konečně zadařilo.

 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:06
 
Setteinz:
Myslím si, že měli bílomodrou kombinaci dresů, takové povedené, moc se mi líbily.
A že to bylo takové setkání s jiným světem hokeje, něco jako když přijeli ti kanadýři z univerzity nějaké....
Ale víc nic.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:03
 
Setteinz 12:22:
Připomíná mi to dobu devadesátek a nulek, kdy se v nějakém nonstopu vždy našel pitomec, který si něco podobného pustil v jukeboxu.
Nesnášel jsem to, přišlo mi to trapné, bylo mi za pouštějící tady ty věci stydno, ale těm, co tady ty ruské hovadiny pouštěli, to přišlo nesmírně vtipné a cool. 🤦
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.